Autor Zpráva
caledon
Profil
Hojte tady http://www.fyzikaonline.wz.cz mám problém, když se kouknete přes IE nebo Ff uvidíte menu a samotný obsah spojený 10px tlustou čarou. Je to vlastně definovaný prázdný div. No, ale nefunguje to v Opeře, nevíte někdo proč?

Co sem koukal do zdrojáku tak tomu nemůže nic vadit aby se to propojilo, ale Opera to prostě nevezme...
ppooler
Profil
Operu prý používá málo uživatelů...Sice ti neporadím,ale zajímalo by mě, jestli někdo ví statistiku ,kolik lidí (celosvětově a v ČR) v procentech používá jaký prohlížeč...tj -
Firexox,Opera,Netscape ,Internet Explorer , Mozila suite,Maxton Browser MIE 2,Avant Browser atd....
habendorf
Profil
Zkus

<div class="spoj">
&nbsp;
</div>

Jinak je to dost fuj, takhle se to zrovna nedělá.
caledon
Profil
habendorf

njn ja tim taky nekoncim... udelam to takhle a stejne to pak zase predelam. Ja neumim udelat nejakej hezkej design, takze si musim pomahat takovymhle zpusobem :(, sem nelde cet, ze to nekdo dela ve photoshopu. tak sem si ho stah, ale nic tam neumim...

jinak diky
peta
Profil *
ppooler Cesko-svetove staci Globalni statistiky toplist.cz
caledon Mas nejaky slusny validator? Treba firefoxovy plugin rika, ze neexistuje, abys mel prazdny div nebo span. Opera se toho mozna skalopevne drzi a bez zadneho znaku tag ignoruje.
Jinak ti tam schazi padingy od okraje.
Ja mam treba Gimp a kdyz chci udelat nejake pekne logo, tak kliknu na Xtns - srcipt-fu - logos - a nejake vyberu
Co se tyce menu, treba ti to pomuze:
www.volny.cz/peter.mlich/www.htm#lmoje
- CSS menu editor 1,2,3
logo pismo: viz grafika, odkazy na loga, jsou tam pekna pisma, vygeneruje to primo obrazky
ppooler
Profil
peta[b][/b]
Jakou máš verzi Gimpu ?Protože já tam ve skriptfu nic takového nenašel...
Co myslíš tím kliknu na Xtns ?-to jsem tam taky nenašel...(mám verzi 2.2.7)
Prostě jak děláš v Gimpu logo ? jestli to prosímtě můžeš napsat trošku podrobněji...
ppooler
Profil
jo a ještě jak mám v tomhle fóru udělat aby se např.to peta objevilo Tučně...nebo jak používat tu [/i]kurzívu,kód,odkaz
[pre][/pre]
Kčemu je ten [img][/img]obrázek

A co znamená Zákaz formátování...?

Neumím to používat...[b][/b][i]
caledon
Profil
ppooler
stací kdyz kliknes na nick toho na koho reagujes

kdyz pises tak nad tim textovYm polem je B I atd. no tak to zmacknes a a mezi toto hranate(i)hranate(/i) napises to co chces aby bylo kurzivou...

peta
padding je funkce, kterou sem jeste nepouzil... je to nekde na JPW.cz? urcite co?
habendorf
Profil
caledon: padding není funkce, ale css vlastnost.

je to nekde na JPW.cz? urcite co?
Co třeba tak http://search.atomz.com/search/?sp-q=padding&sp-a=00062d0d-sp00000000& sp-advanced=0&sp-w-control=1
caledon
Profil
habendorf

jj, rikam jeste sem to nepouzil takze sem nevedel co to je, ale kazdopadne je to presne to co sem hledal... diky moc
caledon
Profil
peta

no jenze ten div tam je... kus "trci" zespoda, ale at delam co delam nedokazu je propojit...

a to Xtns? to je nejaky program?
caledon
Profil
habendorf

jo tak ta nedelitelna mezera nepomohla...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0