Autor Zpráva
HiSl
Profil *
Prosím, jak do volaní:
onclick="return hs.htmlExpand(this, { objectType: 'iframe', width:720, height:495, outlineType: null, align: 'center', dimmingOpacity: 0.75, wrapperClassName: 'my-box-popup', skin.contentWrapper: '<div class="highslide-body"></div>' })
správně zapracovat parametr skin.contentWrapper ? Když to takto napíšu, rozhodí mě to stránku a skin se ani nepoužije.
Děkuji za radu
juriad
Zkusil bych to uzavřít do ještě jednoho objektu - contentWrapper by měla být vlastnost objektu skin. A samozřejmě, že ti chybí escapované uvozovky.
onclick="return hs.htmlExpand(this, { objectType: 'iframe', width:720, height:495, outlineType: null, align: 'center', dimmingOpacity: 0.75, wrapperClassName: 'my-box-popup', skin: {contentWrapper: '<div class=&quot;highslide-body&quot;></div>'} }) 

Opraveno escapování uvozovek
HiSl
Profil *
Tak nevím, celý řádek:
<a href="pokus.php?to=about" onclick="return hs.htmlExpand(this, { objectType: 'iframe', width:720, height:495, outlineType: null, align: 'center', dimmingOpacity: 0.75, wrapperClassName: 'my-box-popup', skin: {contentWrapper: '<div class=\"highslide-body\"></div>'} })">
    Content in iframe
</a>

ale v prohlížeči se zobrazí: '} })"> Content in iframe
a samozřejmě se to nechová správně, žádný iframe se neotevře, obsah se otevře v hlavním okně
juriad
Omlouvám se, obyčejné zpětné lomítko nestačí, opravil jsem to v původním příspěvku.
HiSl
Profil *
juriad:
Jo, takto už je syntaxe v pořádku, tzn. nic to na stránce nerozhodí, jenže.... daný parametr se nijak neaplikuje.
Jestliže daný parametr nastavím v headeru <script type="text/javascript"> hs.skin.contentWrapper = '<div class=.........' </script> , tak to funguje OK.
No jo, ale ja chci na jedné stránce použít vícekrát HS prvek, ale s jiným nastavením. Ostatní prvky jdou nastavit přímo ve volání hs.htmlExpand, ale tento parametr to nějak nebere.
Nevíte, jak to obejít nebo vyřešit?

Tak ať hledám jak hledám, nevím si rady.
I na stránkach Highslide nejdříve v headeru nastaví společné vlastnosti a při volání hs.htmlExpand nastavením jednotlivých parametrů ovlivňují vzhled a chování dialogu.
Jenže tento příklad tam není, nebo já ho nenašel.
Prosím, za každou radu předem děkuji...

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: