Autor Zpráva
Mameluk
Profil *
Ahoj, hledám nějaký vhodný program na rychlou tvorbu nekomplikovaných, jednoduchých, samostatných, webových stránek, něco jako byl kdysi frontpage, jen pokud možno s lépe čtivým zdrojovým kódem.
Konkrétněji příkladem k postupu práce..Vytvořím si v gympu nějaký layout, prostě grafiku, kterou otevřu v tom programu který hledám. Libovolně si rozmístím na této stránce selectable text, vložím input box. Vytvořím z textu nebo části obrázku odkaz, zvolím si pozadí stránky, možná ještě podpora tables by bodla. Prostě žádné složitosti, takové to základní html nebo css ale aby se v tom rychle dělalo a samozřejmě pokud možno aby ten výsledek taky prohlížeče zobrazily:D takže aby tam byla nějaká kompatibilita se špetkou respektu k seo. Doporučíte něco takového? Podělte se.
Snipo
Profil
Máš veľmi náročne požiadavky, osobne som ešte nevidel takýto editor ktorý by vypľul nejaký prehľadný kód. Ja som zo začiatku používal Dreamweaver, potom ma začal obmedzovať a začal som si každý deň tak po 20-30 min čítať o html a css. Odvtedy som tieto editory nemusel používať.
Mameluk
Profil *
No já sem ho taky ještě neviděl, proto se na něj ptám :D Nejde o to, že bych neuměl tohle vytvořit bez nějakého editoru. Spíš jsem se dostal do situace, kdy musím být rychlý v tvorbě, přičemž nejde tolik o kvalitu.
Joker
Profil
Mameluk:
něco jako byl kdysi frontpage
Nástupcem FrontPage je MS Expression Web a jeho nástupcem VisualStudio.
Marschmallow
Profil
Mameluk:
Něco jiného, ale podobného Tvým požadavkům snad bude splňovat NVU.
1Pupik1989
Profil
V PSpadu napíšu statický web za 15 minut podle předlohy, je to dlouhé?
Bubák
Profil
Marschmallow:
NVU je skoro 10 let stará vykopávka, nástupcem je BlueGriffon.
Program jsem nezkoušel.
Mameluk
Profil *
Díky za tipy chlapi. Co jsem zatím odzkoušel.., zatím to vypadá na ten BlueGriffon.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0