Autor Zpráva
Malina
Profil *
ahoj, vytvořil jsem v asp.net, VS 2013 program typu "hello world". Zřídil hosting tu: www.jabry.net

Co přesně, jaké soubory mám nakopírovat na ftp, abych ten hello world viděl nejen offline??

Došla mi ještě tahle zpráva u hostingu:

*************************** IMPORTANT ***************************
Your home page must be given one of the following file names for it to be recognized by the web server: default.htm, default.html, default.asp, index.htm, index.html, index.asp.

Welcome aboard and thank you for joining us

Jabry Support Team

Moderátor Petr ZZZ: Původní titulek: „Co nakopírovat na FTP asp.net, absolutni zacatecnik“
lionel messi
Profil
Musíš súbor pomenovať default.asp, prípadne index.asp a pod týmto názovm ho hodiť na server.
Moderátor Petr ZZZ: Odmazána polemika o možném spamu (totéž u #3).
Moderátor Chamurappi: Dovolím si podotknout, že ta polemika mi přišla úplně praštěná a obtěžující.
Tomáš123
Profil
lionel messi:
musíš súbor pomenovať default.asp, prípadne index.asp a pod týmto názovm ho hodiť na server.
Súbory sa môžu volať: „default.htm, default.html, default.asp, index.htm, index.html, index.asp.“ nielen tebou uvedené.
lionel messi
Profil
Tomáš123:
sa súbory môžu volať: ‚default.htm, default.html, default.asp, index.htm, index.html, index.asp.‘ nielen tebou uvedené.
Jasné, ale Malina sa pýta na spracovanie ASP (aspoň tak som to pochopil ja). ASP.NET síce vôbec nepoznám, ale analogicky podľa PHP súdim, že súbor musí mať príponu .asp, aby sa v rámci neho mohol spracovať ASP kód.
Petr ZZZ
Profil
lionel messi:
súdim, že súbor musí mať príponu .asp
Soudě dle zprávy od hostingu (viz [#1]) by měly být funkční i koncovky htm a html (možná ale jen v případě souboru index či default, těmto hostingovým záležitostem moc nerozumím).
lionel messi
Profil
Petr ZZZ:
Soudě dle zprávy od hostingu (viz [#1]) by měly být funkční i koncovky htm a html
To určite, ale znovu opakujem, autorovi ide o spracovanie ASP a tu by som si už taký istý nebol. Aj súbor, kde sa spracúva PHP kód, musí mať zodpovedajúcu príponu, dedukujem, že ASP sa správa podobne, žiaľ, neviem to určiť na 100%.
Tomáš123
Profil
lionel messi:
dedukujem, že ASP sa správa podobne, žiaľ, neviem to určiť na 100%.
Ok, mal si pravdu. Stačilo do Googlu zadať „Prípony ASP súborov“ a hneď prvá bola táto stránka, kde sa to popisuje v druhej vete prvého paragrafu.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0