Autor Zpráva
candiess
Profil
Zdravím, věřím že jste se už s tím někdo setkal, ale potřeboval bych buďto nakopnout a nebo nějaké dobrý návod na tuto věc.

Chtěl bych propojit ruční skener EAN kódu, který má usb rozhraní, s webovou aplikací. Nejlépe, kdyby skener naskenoval kod a vložil číslo eanu do <inputu>. Lze tohoto docílit bez programování v dalších apliakcích? Existuje již nějaký takový software, nejlépe zdarma? Budu vděčný za každou radu, děkuji :)
martin1312
Profil
Záleží na tom, aký to je skener. Jednoduchý prípad, ak simuluje vstup z numerickej klávesnice (teda jeho výstup sú čísla EAN kódu). Vtedy stačí premyslieť, kedy focusnuť input a potom skenovať. Alebo jednoducho najskôr kliknúť na input a potom skenovať.
candiess
Profil
martin1312:
Focus je banální záležitost, jde mi spíše o ten přenos mezi Skenerem a HTML, ovšem pokud jsou skenery, které simulují ten vstup za numerickou část, bylo by to přesně to, co potřebuji. Děkuji za nakopnutí :)
Bubák
Profil
Já bych jako první připojil skener k PC, spustil bych nějaký program, který akceptuje textový vstup z klávesnice (stačí Notepad) a naskenoval bych čárový kód.
Pokud to bude fungovat, máš hotovo, pokud ne, zřejmě bude potřeba ovladač od výrobce skeneru, ten by mohl být na stránkách výrobce skeneru.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0