Autor Zpráva
Sylar
Profil
Zdravím,
nemá zde někdo zkušenost s importem dat z realitních softwarů, které využívají formát srealit - https://admin.sreality.cz/doc/import.pdf ? Jedná se o import dat ze softwaru na vlastní web (nikoliv na sreality.cz). Docela tápu v tom jak začít, jak se spojit se softwarem, jak od něj příjmout data.
Jan Tvrdík
Profil
Sylar:
Co takhle se zeptat podpory/autora toho softwaru?
Sylar
Profil
Jan Tvrdík:
Tam jsem dostal víceméně tuto informaci:

dokumentace Sreality popisuje jak má exportní můstek (tedy MY) fungovat, nepopisuje přímo jak má fungovat import (VY), toho je nutné dosáhnout reverzním inženýrstvím - tedy tak, že půjdete posílaným datům (a informacím v dokumentaci) naproti.
Prostě vytvoříte příjem a následné posílání takovým způsobem, aby Váš server odpovídal tak, aby se realitní programy (My+desítky dalších) mohli přesně použít zaslanou Srealitní specifikaci.

Musíte si udělat nějaké odchytávání požadavků/metod. Na toto existuje několik opensource nástrojů, stačí si nějaký vygooglit a použít, nebo vyrobit svůj.

Když si vyrobíte/rozchodíte odchytávání metod, uvidíte co a jak se posílá a když obsloužíte příslušné metody (hash, login, addSeller, listSeller, listAdvert, addAdvert, delAdvert, listPhoto, addPhoto, delPhoto (možná videa, nevím zda jsou v testovacích nemovitostech) a logout) tak uvidíte i konkrétní data.
U prvních metod platí, že bez hashe se neposílá login, bez loginu listSeller, bez listSeller se nevolá případný AddSeller, atd... Čili postupně budete "levelovat", naprogramováním první metody (a odpovědí 200) se zpřístupní a zavolá další potřebná.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0