Autor Zpráva
Jakub0202
Dobrý den
Vzhledem k mým html "skills" které jsou poměrně dosti bídné jsem nucen zde napsat o radu zkušenějších. Vytvořil jsem kvíz pomocí této stránky: http://www.founderweb.com/quiz_generator/, na konci mi to hodilo head kód a body kód, obojí jsem hodil do článku a vzniklo tohle: http://www.riddles-answers.com/easy-riddles-and-answers/53-riddles-quiz. Vše je jak bych si představoval, jen pokud kvíz vyplníte a chcete vědět výsledek, hodí to chybnou stránku a to proto, že musím hodit ještě někam tohle (odpovědi): You_did_it!.html
You_failed.html

Přesněji mi to radí: Upload Result Pages...
Upload a page for each of your results with the following filenames. Remember to upload these results in the same directory as your quiz!

You_did_it!.html
You_failed.html

A já absolutně netuším kam napsat ty dvě html položky, aby kvíz fungoval 100%.

Děkuji mnohokrát za jakoukoliv odpověd a předem se omlouvám že zdejší inteligenci otravuji tímto až stupidním dotazem, takto při sobotním dopoledni.
Alphard
Není třeba je nikam psát, stačí je nahrát na web (nebo si vytvořit vlastní). Ten formulář je pak přesměrován na www.riddles-answers.com/easy-riddles-and-answers/You_failed.html, když tam bude daná stránka, zobrazí se.
Jakub0202
No, k tomu ale potřebuji vytvořit složku: easy-riddles-and-answers do které pak hodím ty html, ale jakmile mám tu složku easy... tak mi to pak hází chybu na webu, protože to nečte ten článek ale jakousi složku z ftp a já nevím jak tohle obejít.
Lépe řečeno... V ftp jsem udělal složku easy-riddles-and-answers, do níž jsem přidal html soubory, teď mi to ukazuje výsledek testu jak jsem předtím chtěl, ale stránku /easy-riddles-and-answers ne, protože to čte tu složku z ftp. Absolutně mi došly nápady.
Alphard
Jestli máte web na Apache, můžete dát to .htaccess přesměrování
Redirect 301 /easy-riddles-and-answers/You_failed.html vase-stranka
Jakub0202
Já se omlouvám, ale tohle jsem vůbec nepochopil :/ Jak to myslíte?
Marschmallow
Jakub0202:
Podívej se na JPW na Soubor .htaccess

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: