Autor Zpráva
Loskar
Profil
Zdravím,
jsem naprostý amatér a potřebuji pro žáky vytvořit webovou stránku pro nahrávání úkolů na počítači. Asi je to pro většinu z vás naprosto triviální dotaz, ale marně pátrám po skriptu nebo aplikaci zdarma, která se vloží do zdrojového kódu a umožní návštěvníkům webu nahrát soubor a tento soubor po nahrání automaticky poslat na můj e-mail. Dělám si stránky na webnode.cz, takže nemám možnost někam nahrávat soubory a nemůžu sem nahrát soubory php aplikace tvořené více soubory, které některé zdarma aplikace, které jsem zatím našel, generují. Potřebuji pouze skript, který e-mailem přepošle vložený soubor. Nic víc. Pokud byste mi mohli poradit, budu vám vděčen. (Úplně ideální představa: nejprve dvě políčka na vyplnění jména a příjmení, pak okénko pro výběr souboru z disku s tím, že bude možné nahrát jen .rtf, .doc nebo.docx. Po nahrání se soubor přejmenuje na "dokument_prijmeni_jmeno" a odešle se na můj mail s předmětem mailu "dokument_prijmeni_jmeno". Ale pokud zůstane u základního nahrání a poslání na mail, bude to úplně postačující.).
Moc díky!
rovi
Profil
Tušìm, že na webnode Vám to bude nic platné.
Musel byste migrovat na jiný hosting, kde se php skripty spustí. Klidně pomohu s migracía celý web během jednoho dne se posunutu technologicky o mìli dopřdu
Davex
Profil
rovi:
Pro odeslání souboru z webu e-mailem se nemusí předělávat celý web. Stačí, když bude formulář na webu směřovat na skript umístěný na webhostingu s podporou skriptování a po odeslání e-mailu se přesměruje zpět na web.
mimochodec
Profil
Davex:
Když si představím na jedné straně webnode a na druhé nějaký freehosting a možné zádrhele s nahráváním souboru / jeho transportem / mailováním, vůbec mi to nepřipadá jako jednodušší varianta.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0