Autor Zpráva
Michal Sebek
Profil
Jak udělám chat, kde se člověk zaregistruje a pak si může chatovat s ostatními právě přihlášenými? Ale aby si chatovali vždy pouze dva.
Martin02
Profil
Michal Sebek:
https://www.google.cz/search?q=create+chat&oq=create+chat&aqs=chrome..69i57.1647j0j7&sourceid=chrome&es_sm=93&ie=UTF-8#q=php+chat

EDIT: Klikni si na první odkaz a tam máš všechno podrobně popsáno pro začátečníky, jako (předpokládám) jsi ty. V případě nějakých nejasností se zde opět můžeš zeptat.
lionel messi
Profil
Martin02:
mmm, Pravidla diskuse JPW a doporučení » 4. Pište hodnotné příspěvky. Nepříliš kvalitní (byť dobře míněný) příspěvek může být odstraněn, přestože neporuší pravidla.

Moderátor Alphard: Souhlasím, že je ta rada k ničemu. Ale zase na druhou stranu, dotaz tohoto typu obvykle skončí bez odpovědi, nebo radou použít hledání a nalézt něco hotového. Než sem někdo napíše něco užitečnějšího, nechal bych to jako takové naznačení.
lionel messi
Profil
Michal Sebek:
Reigstráciu nájdeš tu: Nejčastější potíže s PHP (FAQ) » Registrace uživatelů a kostra chatu (ale pre viacerých), od kt. sa môžeš odpichnúť: www.linuxsoft.cz/article.php?id_article=1969.
Michal Sebek
Profil
Jak udělám aby to ukazovalo kdo je online?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0