Autor Zpráva
martin11266
Profil
Dobrý den, mám dotaz ohledně emailů.
Dostala se mi do ruky databáze, která zahrnuje stovky tisíc emailů, a já by jsem zkrze toho chtěl postupem času obeslat všechny emaily. Bohužel s tímto systemem nemám moc velké zkušenosti, pár dotazu co zde o tom bylo jsem si přečet, ale půlce nerozumím.
Takže bych se chtěl zeptat na otázky:
1, Mohu to vše odesílat z Gmailu ? Zkoušel jsem SendBlaster 3, ale nějak se s ním nekamarádím. Gmail by byl pro mě nejlepší.
2, Kolik příjemců mohu vložit do jednoho emailu abych za to nebyl nějak postihnutý, či moje pošta nepadala do spamu 100,1.000,10.000... ?
3, Jsou nutné nějaké denní intervaly mezi odesíláním tolika emailů, pokud ano tak jaký.
4, Kolik emailu denně je možné odeslat bez postihu (viz otázka 2)
5, Když budu postihnutý, mohou mi emaily stále chodit do schránky, která je odeslala ?

Děkuji za odpovědi a odpovědi tipu: "Jdi si radši hrát na písek a tohle přenechej jiným" prosím nepište, každý někdy začínal a já mám tu smulu, že neznám nikoho kdo by tomuhle rozuměl.
mimochodec
Profil
1. Muzes
Ostatni body: lisi se to podle toho, odkud to budes posilat. Limity se muzou vyrazne lisit. Pravidla pro gmail urcite najdes v napovede.
Joker
Profil
martin11266:
Dostala se mi do ruky databáze, která zahrnuje stovky tisíc emailů, a já by jsem zkrze toho chtěl postupem času obeslat všechny emaily.

Jedno upozornění: Takový postup je s vysokou pravděpodobností nezákonný.
Na maily z „dostala se mi do ruky databáze“ nesmíte rozesílat*. A to ani v případě, že ti uživatelé kdesi cosi odsouhlasili.

Souhlas se zasíláním nevyžádaných obchodních sdělení se uděluje konkrétním subjektům, takže jim můžete posílat jen když máte souhlas, že konkrétně Vy jim můžete posílat.


* nevyžádaná obchodní sdělení, ale že jde o nevyžádané zprávy je z dotazu zřejmé a obchodní předpokládám taky.
martin11266
Profil
Dobře, díky moc

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0