Autor Zpráva
BioLuke Emor
Profil
Zdravím,
jelikož je pro mě java stále zlý pán, našel jsem způsob jak tvořit mobilní aplikace v rámci HTML5. Bohužel to sebou nese obrovské mínus a to ve velikosti konečné aplikace, chtěl bych toho co nejvíc dostat na síť.

Představuji si, že v aplikaci by byla jen struktura a případně vzhled apky, ale vlastní obsah bych chtěl umístit do databáze uložené v síti. Druhý důvod, proč to takto potřebuji řešit je, že se obsah bude velmi často měnit a nechci s každou změnou dělat aktualizaci.

Nejsem si jistý, kterou databázi k tomu ideálně využít a hlavně se mi nedaří propojení apky a databáze.

Budu velice vděčný za každou radu.
serverteam.sk
Profil
Takze pokud to správně chápu tak nechces aby se kazda blba aktualizace stahovala do zarizeni ale po spusteni ti nacte obsah ze serveru a hra se bude hrát prímo na serveru a vsechny zmeny ktere uzivatel provede se automaticky budou ukládat na server ?
BioLuke Emor
Profil
Nejedná se o hru, ale o "seznam lidí" který se bude nepravidelně a často měnit. Běžný uživatel by měl mít přístup k feedbacku, komentování, atp. z aplikace. Ideálně kdyby měl admin možnost přístupu z webu i aplikace.

Ještě bych potřeboval poradit, jak v aplikaci otevřít http:// tak, aby se nespustil prohlížeč, ale otevřela se stránka přímo v aplikaci. Napadlo mě něco na způsob iframe, ale zápis iframe se v mobilní aplikaci nechová korektně. Možná by tu pomohl javascript s obdobnou funkcí, ale kterou.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0