Autor Zpráva
PavelF
Profil
Zdravím.
na svém eshopu se mi nelíbí jak je levné postranní menu....chtěl bych asi změnit barvu pozadí v kategoriích menu(matrace, postele,.....) a asi barvu textu.
Jaké pozadí byste zvolili?

eshop: http://www.www.svetposteli.com

díky moc za pomoc

pavel
lionel messi
Profil
PavelF:
Čo sa týka ľavého menu, rozhodne by som zvýšil kontrast (podotýkam, že nemám veľké grafické cítenie a v žiadnom prípade tým nechcem povedať, že je kontrast primalý) — to znamená: gradient v pozadí o chlp svetlejší a písmo určite klasika čierne, nie došeda. Taktiež by som pozadiu pridal nejaký jemný hover efekt.
mimochodec
Profil
PavelF:
Opravdu máš pocit, že barva menu je největší problém toho webu? A opravdu ti připadá jako nejlepší nápad ptát se na barvu po fórech na internetu? Nezkusils tu barvu nějak nastavit sám?
PavelF
Profil
mimochodec:
No, abych řekl pravdu, nenapadá mě, co je největší problém webu.......barvu jsem zkoušel upravovat, ale nelíbilo se mi to, tak jsem chtěl inspiraci
mimochodec
Profil
PavelF:
No, abych řekl pravdu, nenapadá mě, co je největší problém webu

Barva pozadí menu je ok. Pokud jde o vzhled, nelíbí se mně odsazení skoro na všem, co tam vidím. Hned zkraje: "Nábytek | Jednolůžkové postele z masivu" - proč je to tak daleko doprava? U těch podmenu je to ještě zřetelnější.
Ale vyloženě unikát je těch připojených 20 css a 40 js souborů. Nechám to radši bez delšího komentáře.
PavelF
Profil
mimochodec:
mrknu na to...upravím to...jinak vzhled OK?
mimochodec
Profil
PavelF:
jinak vzhled OK?

Ne. Slideshow z přeplácaných obrázků, pod tím nalepené tři obrázky s textem (přičemž vůbec není hned jasné, že vždy obrázek a text jsou jedna položka), dále pod tím "doporučuji, postel jsem koupil ještě se slevou 5%" nalepené na obrázek, to je jen malá část toho, co se mně tam nelíbí a co by mě z toho webu rychle vyhnalo.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0