Autor Zpráva
fandam007
Profil *
Zdravím, chtěl bych udělat tajnou stránku, kde po přihlášení bude možnost zadat příspěvek a ten se potom zobrazí. A ještě aby tam byla možnost vložit (uploadnout) obrázek
lionel messi
Profil
fandam007:
Máš na serveri podporu PHP, prípadne MySQL? Programoval si už v PHP niečo?
fandam007
Profil *
Mám hosting u Endory, který tyto funkce podporuje a v PHP jsem zatím neprogramoval, mám základní zkušenosti s HTML a CSS, takže moc nevím, jak na to.





Login už mám, ten jsem našel na netu, teď by mě jen zajímalo, jak udělám to, co je na obrázku
Marschmallow
Profil
fandam007:
Když si to trošku upravíš, tak tady to máš i s administrací (dříve jsem to používal na komentáře pod článek): tomasjares.com/clanky-php-admin.zip
fandam007
Profil *
Ok, mám to nastavené, jak tam přidat možnost uploadnout obrázky?
Marschmallow
Profil
fandam007:
Jak by se ten obrázek měl zobrazovat? Stačí Ti něco jako foto.mujskript.cz?
Taktéž by sis mohl něco nastudovat na internetu a nebýt na nás závislý.
fandam007
Profil *
Jen se ptám, na internetu většinou narazím na dlouhý článek, na jejímž konci se někde skrývá kód. Mám na mysli klasický upload a obrázek by se v příspěvcích zobrazil v max. šířce 300px (zmenšil se v náhledu)
Marschmallow
Profil
fandam007:
Dlouhý článek je správný - máš za něj být rád, pokud si někdo dá tu práci. Jestli jen kopíruješ kódy a ani si nepročteš teorii, zřejmě se nikdy nenaučíš napsat si vlastní PHP skript. Nechci Tě hned odkazovat na pravidla, že po nás nemáš chtít mnoho, tak Ti navrhuji, aby sis něco o uploadu našel na internetu. Klíčova slova: image, upload, php, resize, thumbnail, script.

Vaše odpověď

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0