Autor Zpráva
Petr H.
Profil *
Snažím se vytvořit multistore na různých doménách, ale narážím na pár problémů. Můžete mě někdo nasměrovat správným směrem?

Vše napřed vyvíjím na svých subdoménách, následně na ostré verzi budou různé domény 2. řádu. Všechny zmíněné subdomény jsou v apache nasměrované do stejného adresáře a mám možnost zásahu do httpd.conf.

Postup, který jsem vyzkoušel (a nefunguje):
1) Na hlavní web m-cz.example.com jsem nainstaloval čistou Prestu 1.5
2) Zapnul jsem Friendly URL, zapnul jsem Multistore, vypnul jsem cache
3) Když se v téhle fázi snažím jít na t-cz.example.com (to bude druhý shop v rámci multistore), tak se přesměruje (včetně URL) na m-cz.example.com. To je zatím správně.
4) Přidal jsem v backoffice do multistore obchod t-cz.example.com. Nastavil jsem doménu na "t-cz.example.com" a fyzickou adresu na "/". Template jsem dal stejný jako na prvním shopu (jediný který tam je).
5) Když teď jdu na t-cz.example.com, tak se sice nepřesměruje URL, ale zobrazí se jen logo a patička. Viz screen http://postimg.org/image/q3gj7ih7x/full/

Co jsem opomněl? Kde dělám chybu?
Petr H.
Profil *
Vyřešeno.

Při vytváření nového shopu jsem neimportoval žádné údaje (předpokládal jsem, že šlo jen o produkty, výrobce, atd). Ve skutečnosti je potřeba importovat aspoň CMS a shops. Konkrétní detaily ještě budu potřebovat doladit, co importovat a co ne, pokud chcete úplně čistý nový obchod, ale snad to pomůže dalším.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0