| Autor | Zpráva | ||
|---|---|---|---|
| JaPaJP Profil |
#1 · Zasláno: 21. 11. 2014, 19:26:13
Zravím, pořteboval bych nějak udělat aby při najeti obrazku se udal rameček. Něco jsem sepsal ale nedaři se mi to:Nahled. Neví někdo jak nato?
|
||
| Marschmallow Profil |
JaPaJP:
Zdrojový kód a Živá ukázka. Vysvětlení: Při normálním chování (nic se neděje) je nastaven pouze margin: 4px;. Po najetí (tedy při hoveru) se nastaví margin: 0px;, ale místo něj se nastaví border okraje na 4px - border: 4px solid #4035C9;. Což zajistí, že nikde nic neskáče, ale pořád je na svém místě. Fotka tedy má pořád kolem sebe 4px místa (za jakéhokoliv stavu). Takhle jsi to chtěl?
|
||
| JaPaJP Profil |
#3 · Zasláno: 21. 11. 2014, 20:00:15
Marschmallow: Ano takle jsem to potřeboval, dík za vysvětlení.
|
||
| Bubák Profil |
Podle CSS specifikace (už od CSS 2) je možné použít jako
border-color barvu nebo transparent, funguje od IE7 včetně.
http://kod.djpw.cz/uvhb http://kod.djpw.cz/uvhb- |
||
|
Časová prodleva: 12 let
|
|||
0