Autor Zpráva
Ezi
Profil *
Ahoj,
potřebuju pomoct s vložením stránky dodavatele jako embed do naší stránky a moc se mi to nedaří. Toto je stránka dodavatele připravená pro embed (nemůžu měnit) a toto je naš web kam jej chci umístit.

Zkoušel jsem dodavatelskou stránku vložit pomocí embed, object i iframe ale nedosáhl jsem uspokojivého výsledku ani s jedním.

Potřebuji aby vložená stránka měla 100% délku podle obsahu který se v ní vygeneruje. Tudíž pokud tam bude obsah delší tak se neobjeví scrollbar V iframu, ale prodlouží se délka iframu/objectu/embedu. A toho se mi nedaří nijak dosáhnout.

Nějaké tipy/rady? Moc děkuju
Trejpa
Profil
Ezi:
Nelze. JavaScript dokáže změřit výšku vložené stránky jen na stejné doméně.

Můžeš odstranit posuvník u své stránky, vložený iframe roztáhnout na 100% šířku, možná i skriptem dopočítat jeho výšku nezávisle na obsahu do konce tvého okna stránky, a posuvníkem umístěným v rámu simulovat ten původní v okně.
Ezi
Profil *
Nevim jestli si rozumíme.

Trejpa:
možná i skriptem dopočítat jeho výšku do konce stránky, a posuvníkem rámu simulovat ten původní v okně.

O tohle přesně mi jde. Pokud by šlo dopočítat délku stránky, tak jsem spokojen. Nicméně mi žádný script takhle cross domény nefungoval :(
Trejpa
Profil
Ezi:
Délku cizí stránky nespočítáš. Psal jsem o dopočítání výšky iframe do konce stránky (okna), ve které je značka <iframe>, ne její obsah.
Ezi
Profil *
Ach, díky i za tyto špatné zprávy :(
Chamurappi
Profil
Reaguji na Eziho:
V současných prohlížečích už jakýsi postup mezirámové komunikace existuje, ale stránka uvnitř rámu by musela aktivně spolupracovat. Pokud ji nemůžeš měnit, tak je to marné…
Karel N.
Profil *
mohu doporučit pouze to, abys měl rozměry stránky dopředu zjišťené a napevno nastavil velikost iframu. V jednom projektu jsme si kvůli tomuhle na pozadí pravidelně stahovaly všechny stránky, které měly jít do iframe a zjišťovali si jejich rozměry, dělali screenshot a zkoušeli jestli nemají zobrazení v iframe zakázané, abychom mohli případně zobrazit pouze screenshot místo nevzhledné bílé stránky nebo chybové stránky prohlížeče.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0