Autor Zpráva
MirkaS
Profil *
Ahoj, potřebovala bych poradit, jak udělat to, abych mohla v PHP zpracovat POUZE příchozí SMS. Příchozí SMS nelze editovat, takže není možné využít některé SMS služby, které příchozí SMS rozpoznávají podle prvního slova "NICKu".
Server beží na Windows.
Preferuji méně finančně náročné, ale spolehlivé řešení, ale zdarma není podmínkou.

Ideální by bylo se GSM modemům vyhnout, nemám s tím zkušenost a nevím jak hodně jsou spolehlivé.
Připojený mobil k serveru? nevím čím bych to načítala a předávala PHP, je to spolehlivé?

Máte někdo zkušenost?
Poradítě prosím jak na to?
Alphard
MirkaS:
Příchozí SMS nelze editovat, takže není možné využít některé SMS služby, které příchozí SMS rozpoznávají podle prvního slova "NICKu".
To jste opravdu nenašla službu, která by zajistila příjem SMS z konkrétního čísla?
Po krátkém hledání jsem na www.skebby.com našel
RECEIVE SMS
Choose and activate the service you'd prefer and start receiving texts from your customers directly to your website/application
- ON A SHARED NUMBER WITH KEYWORD;
- ON A DEDICATED NUMBER

Bude to asi trochu dražší tarif, protože pro vás budou muset mít vlastní číslo, ale mělo by to jít.
V českém prostředí nevím, ještě jsem to nepotřeboval, ale na odesílání jsem používal www.smsbrana.cz a vše fungovalo bezvadně. Ještě mi pár dní po registraci volali, jestli jsem spokojený a jestli mi něco nechybí :-)

GSM modemům bych se taky vyhnul, před 2 lety jsem s jedním pracoval a je velmi pracné ošetřit všechny problémy.

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0