Autor Zpráva
Adrián Prelovský
Profil
Ahoj,
po dlouhé době jsem se vrátil k tvorbě webů a mám problém.

Potřeboval bych poradit jak na php script, který mi 1. odešle text z formulářu 2.příjde s nastaveným předmětem 3.a příjde z mailu, který zadá uživatel na webu
Nemužu si poradit, vždy mi přijde bud odesilatel s předmětem nebo jenom odesilatel, už nevím jak dál. Díky předem, html:

<form action="filipmail.php" method="post">
<input type="text" value="Jméno a příjmení" input name="jmeno" style="width: 325px; height: 40px; border: none; box-shadow: 0px 0px 5px #ccc;  padding: 5px;">
    <input type="text" value="E-mail" input name="email" style="width: 325px; height: 40px; border: none; box-shadow: 0px 0px 5px #ccc; margin-top: 5px; padding: 5px;">
<input type="text" value="Telefon" input name="telefon" style="width: 325px; height: 40px; border: none; box-shadow: 0px 0px 5px #ccc; margin-top: 5px; padding: 5px;">
<textarea type="text" value="dotaz" input name="dotaz" style="width: 325px; height: 80px; border: none; box-shadow: 0px 0px 5px #ccc; margin-top: 5px; padding: 5px;">
Dotaz
</textarea>
<input type="submit" value="ODESLAT DOTAZ" style="width: 325px; height: 40px; border: none; box-shadow: 0px 0px 5px #ccc; margin-top: 5px; padding: 5px; background-color: #2b7fbc; color: #fff; font-family: Arial; font-size: 14px;">
</form>
</form>
Tomáš123
Profil
Adrián Prelovský:
Tu sa to riešilo.
mimochodec
Profil
Adrián Prelovský:
V první řadě od sebe odděl html kód a jeho vzhled. Všechno, co máš v tom style, patří do css. Líp se v tom pak vyznáš.
K samotnému zpracovaání asi viz #2, když už byl Tomáš123 rychlejší :)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0