Autor Zpráva
papirek
Profil *
Ahoj všem, rád bych provozoval vlastní online TV s vlastním obsahem a pořady, prošel jsem zde všechny témata, které se tomu věnují, ale nic mě neuspokojilo. Mám tyto požadavky.

1.) celý blok bude v jednom souboru (několik pořadů za sebou), cleý blok bude mít např. 4 hodiny
2.) blok se bude pořád opakovat (např. 2 dny) dokola než vložím nový
3.) nechci aby měli uživatelé možnost video posouvat. Tzn. Nový blok budu vkládat např. vždy v 18:00h každý druhý den, takže když někdo přijde v den vložení třeba v 20:00, aby se mu blok načetl tak, jakoby koukal od začátku (tedy začátek + 2h) - nechci tedy aby mohl posouvat dopředu či dozadu, mělo by to fungovat jako když zapnu obyč telku :-)
4.) nevím jestli to lze, ale aby soubor (blok) nešel jednoduše stáhnout, tak, že se někdo podívá do zdr. kódu a zkopíruje cestu ze src=""

nemám požadavek na to v jakém formátu soubor s blokem bude, či jakou technologií se bude na webu přehrávat, ani kde bude soubor uložen (např. přímo na hostingu, nebo jinde), jediné co chci, aby to fungovalo i na mobilech a tabletech...

Děkuji za odpovědi a rady...
Fisir
Profil
Reaguji na papirka:
Zkus Livestream nebo Ustream.
papirek
Profil *
Měl jsem spíš na mysli free řešení pro začátek, chci aby to běželo na mojí doméně, takže sem myslel nějaký free přehrávač, který mi umožní nastavit výše zmíněné... dík

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0