Autor Zpráva
yngwie
Profil
Ahoj,

potreboval by som radu. Mám web s prehľadom pár produktov, kde pri každom z nich je tlačítko prejdi do eshopu. Potreboval by som, aby užívatel po kliknutí akoby otvoril afiliate link a po vytvorení cookies na jeho strane, aby ho presmerovalo do daného obchodu na konkrétny tovar.

Skúšal som to pôvodne riešiť cez AJAX, kde som napísal funkciu, ktorá urobila dotaz na afiliate link a po dokončení requestu ho presmerovalo na daný link, ale tu som hneď 2x narazil jednak ajax mám bezpečnostné obmedzenie na volania medzi dvoma rôznymi doménami a taktiež pri presmerovaní mi prehliadač blokoval otvorenie v novom okne. Takže toto som zavrhol.

Potom som skúsil variantu, že som po kliknutí na tlačítko zavolal ajaxom php skript u mňa na hostingu a z neho urobil cez Curl dotaz na afiliate link, toto síce funguje, ale zase mi neeviduje kliknutia na afiliate link, čiže afiliate program nebude takto fungovať.

Nemáte niekto nápad na nejaké iné riešenie, ktoré by korektne zabezpečilo fungovanie afiliate linku a taktiež užívateľa neotravovalo s prechodom cez afiliate link, ale priamo by sa dostal na stránku kam chce ísť.

Vopred ďakujem za každú radu.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0