Autor Zpráva
Mous
Profil *
Dobrý den,
ráda bych se zeptala, jak na gmailu mohu pomocí skupiny posílat př každý den nový mail stálým lidem, bez vypisování adres. Děkuju za odpověď
Keeehi
Profil
Mous:
Nějak nevidím ten problém. Tak jak si to popsala, tak přibližně taknějak ty skupiny fungují. Kde přesně si nevíš rady?
Mous
Profil *
Keeehi:
Mám vytvořenou skupinu na gmail, ale pokud chci něco posílat z telefonu, tak se mi tam nezobrazuje, do kolonky "komu" napíšu název té skupiny
Keeehi
Profil
Mous:
do kolonky "komu" napíšu název té skupiny
To se tak většinou dělá, že když chci poslat email, tak musím vyplnit komu ho chci poslat. Pokud se ti to nechce vždy vypisovat, určitě si teu emailou adresu skupiny můžeš uložit do adresáře a pak na ni jen klikat.
Mous
Profil *
Mous:
na tom mobilu mi to prostě nejde, a to nejsem blondýna, no nic, Keeehi, ale vážím si snahy pomoci mi. Děkuji
Keeehi
Profil
Jde o to, že popis chyby "prostě to nejde" nám toho moc neřekne. Potřebovali bychom přesný popis kroků které děláš abychom mohli ten problém zreprodukovat a zjistit v čem to vězí. Prosil bych tedy popis postupu jak pro deb*ly - otevřít xxx adresu, do políčka yyy napsat zzz, a pak už nejde žžž - něco takového.
Mous
Profil *
Keeehi:
Dobrá, já to zkusím.
Vytvořila jsem si na gmail skupinu - "bara" v kontaktech je to pod moje kontakty:

tj:
moje kontatky
s hvězdičkou
bara
a další

když píšu nový email z pc, tak stačí do položky "komu" napsat počáteční písmena .. tj Př. bar

v HTC telefonu, označím fotky, pomocí sdílet přes gmail, v položce "komu" napíšu počáteční písmena, nebo i celé slovo bara, ale nic mi to nenajde a nelze to poslat.
Keeehi
Profil
Mous:
Hurá, takže už se někam dostáváme. Důležité pravděpodobně je to, že na mobilu využíváš aplikaci Gmail. Podle toho co jsem našel, tak ta s kontakty ve skupinách pracovat neumí. Je ale možné, že jiná aplikace by to mohla umět. Tohle je ale pak spíš otázka na na nějaké fórum zabívající se aplikacemi nebo androidem.

Jak se to dá obejít:
Google má diskuzní skupiny. Ta skupina může mít emailovou adresu a když na ní něco přijde, automaticky se to rozešle ostatním ve skupině.
Mous
Profil *
Keeehi:
Super, jdu na to, ještě jednou moc děkuju za trpělivost a hlavně pomoc.
eda120
Profil
Jedině jak to jde je přímo v kontaktech tu skupinu vybrat a v nastavení stisknout odeslat e-mail.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0