Autor Zpráva
danaceks
Profil
Potřeboval bych poradit, jak udělat obsah schovaný v odkazu, takže bych měl odkaz a při kliku by se tam něco ukázalo (třeba textové políčko a submit button).

Předem díky za pomoc
lionel messi
Profil
danaceks:
Najjednoduchšie riešenie využívajúce CSS a štipku JS:
Skrývání a odkrývání textu
danaceks
Profil
ale já chci, aby ten odkaz po kliku zmizel a místo něho by se ukázal ten obsah!
lionel messi
Profil
danaceks:
ale já chci, aby ten odkaz po kliku zmizel a místo něho by se ukázal ten obsah!
Je skutočne až také náročné upraviť si kódy z článku podľa uvedeného princípu? Zmiznutie docieliš nastavením pomocou CSS vlastnosti display, zneviditeľnenie pomocou visibility. Keď potrebuješ schovať odkaz, zmeníš triedu pomocou JS rovnako ako je ukázané v návode nielen textu, ktorý odkryješ, ale aj odkazu. Kliknutie odchytí v JS udalosť onclick.

Na základe týchto informácií a odkázaného článku by si nemal mať problém dať dokopy funkčné riešenie. Ideálne by bolo pýtať sa až vtedy, keď narazíš na konkrétny problém a demonštrovať ho na ukážke kódu, ktorú si sám vytvoril. Vzhľadom k jednoduchosti zadania nie je samozrejme problém vytvoriť hotové riešenie, ale tým sa veľa nenaučíš.


Aby som nebol len neochotný, vytvoril som primitívnu živú ukážku, ktorá by mala spĺňať tvoje požiadavky. Ovládam len úplné základy JavaScriptu, ale napriek tomu mi jej vytvorenie trvalo len chvíľku.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0