Autor Zpráva
Pavel015
Profil
Dobrý den.
Už 6 hodin se snažím propojit CKEditor (www.ckeditor.com) a KCFinder (http://kcfinder.sunhater.com/) .
Dělám to podle tohoto návodu, ale vůbec mi to nejde. Mohl byste mi to, někdo, prosím, udělat?
http://www.mixedwaves.com/2010/02/integrating-fckeditor-filemanager-in-ckeditor/

Děkuji.
Pavel015
Radek9
Profil
Dělat to za tebe nebudu. Ale pokud lépe popíšeš problém, pokusím se poradit.
Pavel015
Profil
CKEditor se mi načte, ale není možné nahrát jediný obrázek. Nikdy jsem nepotřeboval nahrávat obrázky a CKFinder je moc drahý, tak jsem zvolil alternativu - KCFinder.

Nejsem moc dobrý v angličtině a fakt nevím... Moc prosím o pomoc...

Nemohl byste to, prosím, zkusit udělat? Mořím se s tím už tolik hodin...
Taps
Profil
Pavel015:
zobrazí se nějaká chyba? máš nastavený správný chmod do složky, do které chceš uploadovat obrázky?
Pavel015
Profil
Taps:
Vůbec nevím. Možná to mám všechno blbě. Jsem z toho úplně na dně a taky se v tm dost ztrácím. Nemohl byste mi to, prosím, udělat?
Taps
Profil
Pavel015:
Můžu se na to podívat, ale dopředu nic neslibuji
Pavel015
Profil
Taps:
Moc děkuji za snahu!
Pavel015
Profil
To tady není nikdo, kdo by to dokázal vyřešit?!!
Taps
Profil
Pavel015:
Vzhledem k tomu, že se jedná o problém v rámci tvého projektu (webových stránek) a nikdo k tomuto webu nemáme přístup, tak ti jen velmi těžko pomůžeme. Rád bych ti pomohl, ale vlastně ani nevím jak:-( když nemám přístup do tvého projektu a tudíž nemůžu zjistit, v čem je daný problém
Radek9
Profil
Pavel015:
Takto nakopávat vlákno je podle pravidel zakázáno. Uvědom si, že tohle není placený servis. Pomoc je tu čistě dobrovolná a spíše se ti jí dostane, pokud projevíš vlastní snahu. Zatím jsi nic nespecifikoval. Představ si, že bych ti nějaký problém popsal třeba takhle: „Nefunguje mi auto. Co s ním je?“ Myslíš, že bys mi dokázal poradit?
Taps se tě ptal, jestli se zobrazuje nějaká chyba. Máš živou ukázku? Pošleš nám obsah konfiguračního souboru KCFinderu?
Taps
Profil
Pavel015:
Pravidla diskuse JPW a doporučení » 4. Výstižným, srozumitelným a přitom stručným popisem problému výrazně zvýšíte šance na jeho vyřešení. Pokud se projevuje nějakou chybovou hláškou, vždy uveďte její text. Odehrává-li se v prohlížeči, přiložte odkaz na živou ukázku.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0