Autor Zpráva
snazimse
Profil
Zdravím,

mám takový problém,

potřeboval bych dostat respective, označit markerem dané místo podniku, podle gps.
Jenže google mi nechce dovolit na přesné místo, to vložit, vždy to dá o kousek vedle.

A když si to vezmu přesné gps, které mi ukáže google v maps.google.com, pak na mapě je to třeba na té ulici,
ale ne přesně v tom bodě, kde je vyznačen podnik.

Jedná se o existující podniky na gmap.

Jak se to řeší? Nikde jsem o nic nečetl.

Děkuji všem za pomoc!
Chro.
Profil
Kdysi někde jsem četl, že pro přesné zacílení bodu na mapě je nutno použít před GPS souřadnicemi operátor loc:, tedy

loc:49.536N,18.432E

nebo možná s mezerou za loc:

loc: 49.536N,18.423E

(bez záruky)
snazimse
Profil
Chro.:


Děkuji za radu a tip nicméně, nemůžu používat tyto parametry, takže, by mi to stejně nešlo.Nikdy jsem to nepoužíval, tak nevím,
ale měl jsem představu, že to funguje, prostě něco jako získat gps lokace, ale nikde jsem to v gmap, nenašel.

Nebo jsem si myslel, že třeba jen majitel, si to může vygenerovat.Ale nevím, vůbec kde to zjistit.Přijde mi to celkem hloupé,že to není jasně uvedeno.
Taková zásadní věc.
Chro.
Profil
Kdybys přesně popsal, jak a čím postupuješ, možná bychom ti tady poradili konkrétněji.
joe
Profil
Marker na mapě se zobrazí tam, kde ho zobrazíš (jaké souřadnice mu zadáš).
snazimse
Profil
Chro.:
Jasně, uvedu příklad.To je fakt.

joe:
Tak bych si to taky představoval,
ovšem, ne v případě existujích institucí, přímo v gmaps.

Třeba příklad: Odkaz gmap

Jedná se o hotel Balkán, ukazuje mi to tyto gps souřadnice 50.072075, 14.408602.
Ovšem, když si podle toho vyznačím marker, na své mapě tak mi to stejně neukáže přesně na tomto místě kde ten hotel je, je to vždy kousek vedle.
Chro.
Profil
Jestli to nebude tím, že ti to ukazuje GPS středu mapy a značka (marker) je trochu mimo střed mapy. Nebo v tom smyslu opačně. Všimni si tebou uveřejněných souřadnic a souřadnic v URL odkazu.
snazimse
Profil
Je to tak, že samozřejmě jsem zkoušel i parametr z url, ale právě ,že výsledek byl stejný.

Krom, toho, vlastně gps získávám po kliku na přesné místo vlastností s názvem co je tady?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0