Autor Zpráva
czudy
Profil
ukázka:
http://test.hamyham.cz/kategorie-produktu/kocky/kocky-granule/

odkaz na plugin:
https://wordpress.org/plugins/query-multiple-taxonomies/

mám problém s pluginem do wordpressu, potřebuji aby se čtverečky pro filtraci dle značek chovaly tak, že po zaškrtnutí a stisknutí tlačítka "zobrazit vybrané" se mají zobrazit produkty jenom z dané kategorie, ve které se právě teď nacházím, v tuto chvíli je to tak, že mi to filtruje vybrané značky z celého shopu tj. ze všech kategorií, přiznávám se, že nevím vůbec jak to udělat, nenašel jsem nic co by mě dopomohlo k tomu to udělat, plugin který jsem na toto použil je query multiple taxonomies, ještě přiložím kód... za případné poznatky, nebo nápady a tím pádem vysvobození :-) budu vděčný

widget:
<p>{{{title-input}}}</p>

<p>{{{mode-input}}}</p>

<p>{{{taxonomies-label}}}</p>

<ul class="qmt-taxonomies">
    {{#taxonomies}}
    <li  title="{{title}}">{{{input}}}</li>
    {{/taxonomies}}
</ul>



checkbox-item:
<li class="term-item {{#is-selected}}current-term{{/is-selected}}" style="float: left;
  width: 7em;
  margin: 0;
  padding: 0;
  ">

<label>

<input type="checkbox" name="{{name}}" value="{{value}}" {{#is-selected}}checked="checked"{{/is-selected}} />

{{term-name}}

</label>

{{#children}}




<ul style="float: left;
  margin: 0;
  padding: 0;
list-style: none;">

{{{child-list}}}

</ul>

{{/children}}

</li>


checkboxes:
<form method="get" action="{{base-url}}" class="taxonomy-drilldown-checkboxes" width="820" style="margin-top: -30px;">
    
{{#taxonomy}}
    
<div id="terms-{{taxonomy}}">
                
<ul>
            
{{{term-list}}}
        
</ul>
    
</div>

{{/taxonomy}}

    

<p style="position:absolute; top: 80px; left:50%; margin-left: -400px; width: 400px;">

<input class="button" type="submit" value="Zobrazit vybrané" style="float: left; margin-right: 5px;">
<input class="button" type="reset"  onClick="history.go(0)" value="Zobrazit vše">
</p>



</form>
Kajman
Profil
Když necháte action prázdné, nebo tam necháte url kategorie, tak se to chová dobře?
czudy
Profil
Jééé paráda, funguje to :-) děkuji. Ještě bych se chtěl zeptat, jestli nevíte jak zprovoznit tlačítko zobrazit vše - zase aby fungovalo jen na aktuální stránce, to je aby vymazalo zaškrtnuté checkboxy a zobrazilo znovu danou kategorii. moc díky
Kajman
Profil
Místo tlačítka stačí udělat normální odkaz (tag A) s atributem href vyplněný aktuální kategorií (stránkou před otazníkem).
czudy
Profil
omlouvám se, tohle nějak nechápu.

jak to udělám aby to fungovalo v každé kategorii? asi dát do toho odkazu jak radíte, něco jako "current page".... ale nevím co
czudy
Profil
nevíte prosím někdo, co by s tím šlo udělat? vůbec na nic nemohu přijít, potřebuji, aby tlačítko "zobrazit vše" vyresetovalo formulář a aktualizovalo stránku....něco takového, děkuji za pomoc
Kajman
Profil
Zkuste něco takového...
<a href="{{reset-url}}">Zobrazit vše</a>
czudy
Profil
Zdravím, toto mě bohužel vždy vrátí na úvodní stránku - tedy čistou adresu....
czudy
Profil
Chtelo by to neco,co vyresetuje jenom cast, ktera v url pribude, kdyz se filtruje

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0