Autor Zpráva
Bukowski
Profil *
Najde se někdo ochotný, kdo si hodí uvedený kód do editoru a poradí mně, jak změnit barvu modré linky zobrazené ve spodní části hlavičky?

Díky




<html>
<head>

<title>
RRK
</title>

</head>

<FRAMESET ROWS="70,*" FRAMESPACING="5" FRAMEBORDER=YES SCROLLING=NO border="0">


<FRAME SRC= "/uvod.html" NAME="hlava" MARGINHEIGHT="0" FRAMEBORDER=YES SCROLLING=NO style="border-bottom-style: solid; border-bottom-color: #0000FF">





<frameset cols="160,*" frameborder="0" framespacing="0" border="0">
<FRAME SRC="/menu.html" NAME="seznam" MARGINHEIGHT="0" FRAMEBORDER=NO SCROLLING=NO target="_self" style="border-right-style: ridge">


<frame src="/uvod1.html" name="tbody" scrolling="yes">

</frameset>
<noframes>
<BODY BGCOLOR="Green" TEXT="Green" LINK="Green" ALINK="Green" VLINK="Green" LEFTMARGIN="0" style="padding-right: 2">

</noframes>
</frameset>
</html>
Cody
Profil
Chyba je tady:
<FRAME SRC= "/uvod.html" NAME="hlava" MARGINHEIGHT="0" FRAMEBORDER=YES SCROLLING=NO style="border-bottom-style: solid; border-bottom-color: #0000FF"> 


Změň si barvu z #0000FF na to jakou chceš.
Bukowski
Profil *
Díky Cody!

Ještě mně poraď jak mám vložit barevnou svislou linku na okraje menu.

Ď
Bukowski
Profil *
Díky Cody!

Ještě mně poraď jak mám vložit barevnou svislou linku na okraje menu.

Ď
Cody
Profil
<FRAME SRC="/menu.html" NAME="seznam" MARGINHEIGHT="0" FRAMEBORDER=NO SCROLLING=NO target="_self"  style="border-right-color: Čislo barvy">
Bukowski
Profil *
Tak jsem udělal tu změnu v kódu <FRAME SRC="/menu.html" NAME="seznam ..........style="border-right-color: #0000FF"> a nic :-(
need help!!
Profil *
muze mi nekdo prosim poradit jak udelat zmenu barvy ale v jednom odkazu jinak a v druhym takz jinak...pls poradte
Bukowski
Profil *
Tady se někdo pravděpodobně snaží být vtipný :-)
Cody
Profil
Bukowski Zkus


style="border-right-color: #0000FF;">
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0