Autor Zpráva
kořen
Profil
mám barevně upravené rolovací lišty pomocí externího css souboru...
na stránce to normálně funguje, ale v iframe, který je na té samé stránce to nefunguje... čím to ?
pyty
Profil
musis vlozit ten externy css kde mas nastavenu lystu aj do stranky nacitanej do iframe, alebo proste nastavit lystu aj pre tustranku
kořen
Profil
když se načte ta hlavní stránka společně se stránkou v iframe, je to v pořádku.. jenže mám pak odkaz, který do iframu načte jinou stránku, a u té už to nefunguje... odkaz na css v ní je...
Yuhů
Profil
> odkaz na css v ní je...

určitě? I v té nové, co se do iframe načetla? Tipnul bych si, že v ní ten link není.

Ale mohu se mýlit a v tom případě poprosíme o URL, aby se na to dalo podívat.
kořen
Profil
link tam byl ,ale špatný... po třídenním neustálém sezení u počítače už se mi ty písmenka nějak pletou.. :)

jinak vám děkuju že existuje tenhle web, pomohl mi překonat těžké začátky a i teď mi často odpovídá na nějaké webovské tajnosti...
kořen
Profil
tak ještě problém... načítaná stránka už též funguje, ale pokud mám do iframe namířen odkaz jen na obrázek, není kam bych dal odkaz na ten css (teda spíš je a já nevim kam...)
Yuhů
Profil
to je ovšem neřešitelné. Obrázek bude mít scrollbar vždy šedivý. Leda udělat pro každý obrázek novou stránku, viz též
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=1&topic=15 5
kořen
Profil
no jo, já se tu vždycky na něco zeptám a než si přečtu odpověď, napadne mě to... mám to udělané v PHP, jen mě nenapadlo napsat to do té php stránky.. omlouvám se za zbytečné otázky... :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0