Autor Zpráva
czudy
Profil
Dobrý den, u eshopu, který běží na woocommerce wordpress jsem přidal tlačítko zpět vedle tlačítka přidat do košíku, tlačítko ale nefunguje správně, protože každé přidání do košíku to bere jeko krok a když tedy třeba produkt přidám do košíku třikrát, musím pak tlačítko zpět mačkat také třikrát aby se to vrátilo.... šlo by nějakým způsobem naprogramovat, aby to automaticky nepovažovalo přidání do košíku za aktualizování stránky?

viz:
http://test.hamyham.cz/obchod/granule-02/

dík moc
juriad
Profil
Přečti si něco o en.wikipedia.org/wiki/Post/Redirect/Get - po zpracování requestu musíš přesměrovat, jinak se refresh ptá na znovu odeslání. Pak začne fungovat i tlačítko zpět v prohlížeči.

Podle mě nemá smysl tam přidávat tu tvojí imitaci - není jasné co má dělat. Co když přijdu na tu stránku z vyhledávače - vyhodí mě to z obchodu, hm. Někdo si také může myslet, že to vrátí zpět krok přidání do košíku - tedy produkt odebere, ale to není pravda.
czudy
Profil
díky za reakci, s tímhle si ale asi neporadím :-( je to na mě moc složité
juriad
Profil
Naopak, je to neskutečně jednoduché, pokud to woocommerce nemá řešené nějak blbě; nevím jakou část máš na svědomí ty a jakou woocommerce.

Předpokládám, že na začátku skriptu po stisknutí tlačítka přidat do košíku upravíš hodnotu v SESSION. Jakmile to uděláš, musíš před jakýmkoli výpisem poslat pomocí funkce header hlavičku „Location“ na tu samou stránku a hned za tím provedeš exit.
czudy
Profil
tomuhle snad nějak rozumím ale pořád nechápu, jak tam mám formulovat "tu samou stránku" protože jelikož je to u každého produktu, tak každá stránka má jinou adresu, tak nevím jak to udělat, jestli existuje nějaká přezdívka pro stránky single-produkt nebo tak něco, to netuším... nevíte?
juriad
Profil
czudy:
Jelikož woocommerce neznám a učit se ho nehodlám, nemůžu víc poradit. Nevím ani jaké změny jsi prováděl ty přímo v kódu.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0