Autor Zpráva
Richardino
Profil
Ahoj chlapi, chtěl bych vědět, jak umístím na svůj web systém, který umožní platit skrz údaje z platební karty. Nejsem v tom vůbec zběhlý. Díky.
MartinJ
Profil *
Ahoj, tohle by tě mohlo zajímat : http://www.platiti.cz/
anonymníí
Profil *
Spam? Neptá se, kde si zaplattit službu, ale jak na to.
Joker
Profil
anonymníí:
Neptá se, kde si zaplattit službu, ale jak na to.
Tím, že si zaplatí službu.
Vytvářet vlastní bránu pro platby kartou je nereálné.
V první řadě je potřeba někdo, kdo zajistí realizaci těch transakcí, tj. banka nebo PayPal a podobně.
Ti nejspíš budou mít nějakou vzorovou implementaci napojení na jejich platební bránu.
Pokud by mi to nebylo jasné, najal bych někoho, kdo tomu rozumí. U platební brány bych opravdu na nějakou lidovou tvořivost nespoléhal.
Richardino
Profil
Pokud si budes provádět platby přes paypal, tak stačí jen uvést mail, nebo se pletu? Pukud chceš platit s údaji na kartě, potřebuješ asi jejich systém, který to umožní a mě zajímá, kde ho seženu a kolik to stojí.
Joker
Profil
Richardino:
V případě PayPalu by dokumentace měla být tohle:
developer.paypal.com/docs/classic/products
Richardino
Profil
A nemyslíte si, že to bude lidi obtěžovat více? Jít na PayPal , přesunout tam peníze a poté až zaplatit skrz PayPal? Ono platba skrz data na kartě to je hned a dle mého názoru je to rychlejší a nemusí přesouvat peníze na PayPal. Jaký je váš názor na tuto věc??? Jedná se mi o zahraničí.
Keeehi
Profil
Richardino:
Paypal má i vlastní bránu, kam vyplníš jen údaje o kartě.
Existuje celkem dost implementací platebních bran:
- Česká spořitelna
- PaySec
- PayPal
- mPeníze
- GoPay
A asi i další. Nejčastěji se u eshopů setkávám s tou od České spořitelny. Zkušenosti s integrací však nemám ani s jednou.
MartinJ
Profil *
anonymníí:
Spam? Neptá se, kde si zaplattit službu, ale jak na to.
O žádný spam se nejedná. Nemám s nimi nic společného. Ptal se, na systém, který umožní platit skrz údaje z platební karty. O žádném paypalu nebyla řeč. Čili, jak zmínil Joker, v tomto případě se opravdu lidová tvořivost nevyplácí a je tedy záhodno využít služeb někoho, kdo tomu rozumí. Nelíbí se vám jedna firma, využijte druhou.


Richardino:
A nemyslíte si, že to bude lidi obtěžovat více? Jít na PayPal , přesunout tam peníze a poté až zaplatit skrz PayPal? Ono platba skrz data na kartě to je hned a dle mého názoru je to rychlejší a nemusí přesouvat peníze na PayPal. Jaký je váš názor na tuto věc??? Jedná se mi o zahraničí.
Na paypalu žádné peníze mít nemusíš, vycucne si to samo z ůčtu.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0