Autor Zpráva
hynek123456
Profil
Ahoj,

měl bych 2 otázky ohledně této stránky: Moje stránka.

1) Nevíte někdo, jak bych mohl jednoduše udělat přechody těch stránek aby jezdili za sebou? Např. když budu na indexu, tak aby když kliknu doprava (na šipku) aby stránka odjela doleva a hned za ní přijela stránka 2. Zkoušel jsem najít nějaký JS, ale jak můžete vidět, uplně podle představ to není. :D Takže kdyby jste někdo znal nějaký který by mi bodnul, budu rád, nebo jestli to jde udělat v CSS3?

2) se stránkou můžete jet někam dolů, i když tam nic není. Zjistil jsem, že je to kvůli té reklamě ale opravdu nevím jak tomu zabránít. ID té reklamy je moxo-cz (myslim), tak jsem ji zkusil dát do stylů a nastavit ji display: none;. Ale nedá se s ní nic udělat. Každopádně nechci ji smazat ani skrýt, jen nechci aby mi to kvulí ní kazilo tu stránku.

To je snad vše, předem díky za odpovědi :)
Keeehi
Profil
1) Plynulý přechod mezi stránkami

2) Můžeš použít display: none !important; ale jsem si jistý, že to bude proti pravidlům webhostingu. Ovšem je tu i jiné řešení. To proč je to tak velké způsobuje váš stylopis.
    a {
      display: block;
      width: 100%;
      height: 100%;
    }
Nevím, kvůli kterému odkazu to tam máte, ale pokud je v divu s id vse, použijte #vse a { ... Pak už se to na tu reklamu vztahovat nebude.
hynek123456
Profil
Keeehi:
Super! díky moc :) podle tohohle plynulého přechodu jsem to dělal ale bohužel to funguje, tak jak to funguje, ale zkusím to nějak doladit, každopádně díky :)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0