Autor Zpráva
wlashack
Profil
Zdravím,
chci se zeptat, jestli jde webové stránce (která se otevírá kliknutím na odkaz v malém samostatném okně) nastavit, aby byla stále viditelná, čili i když kliknu zpět do stránky, ze které jsem ji spustil, aby byla vidět.

Zkoušel jsem to řešit pomocí modálního okna, ale tam jsem narazil na problém, že jak původní stránka, tak ta malá, obsahují scripty, ktreré generují proměnné hodnoty. A když spustím script v tom modálním okně, vyresetuje mi hodnoty v té hlavní stránce, a to nesmí. Čili jako funkční řešení se ukazuje používat dvě nezávislá okna. Jen mi jde kvůli pohodlnosti o to, aby to malé pokud možno mohlo být stále vidět.

Dá se to?

Díky!

P.S.: Ta stránka je kdyžtak zde: http://martinvlach.cz/onlinekarty/vyklad-03-reseni-situace.php a to malé okno se aktivuje klinutím na odkaz "klikni sem" dole na té stránce.
Keeehi
Profil
wlashack:
Před deseti lety by to možná bylo aktuální, dnes už absolutně ne. Místo otevírání nového okna si třeba napozicujete nějaký element nad vaši stránku. K javascriptu momentálně nemám přístup, ale asi si přepisujete nějaké globální proměnné.
wlashack
Profil
Já to právě přesně jak píšete - napozicováním elementu nad stránku - původně udělal. Ale problém byl, že script použitý v tom elementu měnil data, která do hlavní stránky načítal jiný script. A právě v tom byl problém, že script nedokázal vygenerovat nový obsah pouze do malého okna, aniž by se nepřegeneroval i obsah okna velkého. Proto teď zkouším tohle "předpotopní", ale fungující řešení.
Keeehi
Profil
wlashack
Tak se vraťte k tomu správnému. A pak se můžeme bavit o tom, jak to udělat, aby se to novlivňovalo.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0