Autor Zpráva
vh
Profil *
datum aktualizace
vh
Profil *
Dobrý den, omlouvám se odeslal jsem téma bez textu. Zde je tedy můj dotaz. Jsem začátečník a podle tohoto webu jsem napsal v html stránky, které už přes rok fungují. Protože stránky často aktualizuji, napadlo měj jestli by nešlo na stránku automaticky vkládat datum aktualizace. Našel jsem si na těchto stránkách isert data aktualizace v FP ale ten kód je jak se tam píše jen skrytá poznámka. Protože mi z mého PC nefunguje FTP, aktualizuji stránky na swebu tak, že odstraním soubor index.html a vložím aktualizovaný. Líbilo by se mi, kdybch měl na stránce napsánodatum poslední aktualizace: a při uložení souboru na sweb by se tam automaticky vložilo aktuální datum. Jde to prosím nějak jednoduše udělat? Psaní data ručně je taky řešení :))).
Děkuji za odpovědi.
roberta
Profil
ak sweb má podporu PHP, tak si prečítaj
http://mirrors.inway.cz/manual/sk/function.filemtime.php

ak nemá, tak ti neostáva nič, len to písať ručne
vh
Profil *
Díky za info, na zkoušku jsem si to stáhnul a uložil do zdrojového kódu stránky ale na stránce se mi neobjeví ani ten nápis $filename bol naposledy upravený: kde jak předpokládám $filename je jméno souboru. může to vůbec fungovat, když je to v PHP a celá stránka je v html?
roberta
Profil
no hlavne si zisti, či sweb podporuje PHP, respektíve tá služba, čo máš u nich objednanú (ako som v rýchlosti prečítal nápovedu swebu, tak pri produkte, čo je zadarmo, tak PHP nepodporuje). čiže buď zmeň webhosting alebo si to píš ručne
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0