Autor Zpráva
sitole
Profil
Ahoj, hledá možnost jak vytvočit vlastní gamesu :)
Chci to pojmout jako střílečku i strategie stylem TF2 (Takový ten kresleno, animovaný styl)
Nevíte jak to udělat? Vím že jde o dost velký projekt, ale prostě to chci testnou, aby jsem mému mozku dokázal že je blbost to dělat v jednom.
Nejlépe hledám program který dokáže vytvořit prostředí a já tam třeba v C# dodám efekty :)
To není ale důležité jako že potřebuji program ke kterému potom uživatel nemusí doinstalovávat žádné podporu, aby hra šlapala (Unity 3D)
Nevíte o něčem takovém? Například včem jede TF2 nebo Unturned?
Předem děkuji! :)
Keeehi
Profil
TF2 by měl běžet na Source engine a Unturned na Unity. Teď nedávno byl uvolněn Unreal engine 4 který by se dal použít.
Tento typ dotazu na to fórum však nepatří, jelikož s tvorbou webů nemá nic společného. Měl by ses obrátit na nějaké fórum s programátory her.

sitole:
aby jsem mému mozku dokázal že je blbost to dělat v jednom
Není co dokazovat. Stačí se podívat na úroveň posledních tebou zaslaných témat a je jasné, jaký bude výsledek. A není to velikostí "týmu". I kdybys měl dvacet dalších lidí na podobné úrovni, tak přesto byste neměli šanci.
Joker
Profil
sitole:
Podle mého názoru 3D střílečka pro webový prohlížeč nebude to pravé.

Pokud vím, TF2 v prohlížeči neběží. Ale jinak běží na Source engine.

Nejlépe hledám program který dokáže vytvořit prostředí a já tam třeba v C# dodám efekty :)
Tomu se říká herní engine.
Třeba právě ten Source, na kterém běží TF2, se dá normálně licencovat. Cenu neznám, ale obvyklé ceny jsou v řádu stovek tisíc dolarů plus procenta z prodeje her.
sitole
Profil
Děkuji! Steam má vyřešené hry skrze Unity? Protože při instalaci hry jsem nic takového nepostřehl. :)
Omolouvám se zda jsou moje příspěvky zde moc nezajímavé, ale jsem začátečník v propojení s databází.
Keeehi
Profil
sitole:
Steam nemá řešené přes Unity nic. Steam je obchod s hrami. On je však nevytváří, pouze prodává co jiné firmy vytvořily.

Protože při instalaci hry jsem nic takového nepostřehl.
Unity engine ne kterém mohou běžet hry co si normálně instaluješ je trochu něco jiného než Unity 3D které je potřeba pro hraní nějakých her v prohlížeči.

Omolouvám se zda jsou moje příspěvky zde moc nezajímavé, ale jsem začátečník v propojení s databází.
To je naprosto v pořádku a jen se ptej. Jen toto vlákno je mimo. Především kvůli obsahu který se zaměřením fóra nemá nic společného. A pak trochu kvůli úrovni tvých znalostí. I kdyby tu byl nějaký expert v tvorbě desktopových her, jakýmkoli vysvětlováním by jen zbytečně plýtval jeho časem.
sitole
Profil
Dobře děkuji :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0