Autor Zpráva
JunekCZ
Profil
Dobrý den. Potřebuji jestli by mi někdo nevytvořil kód echo po kliknutím na <a id="package>Zboží</a>. Kód vypíše libovolný text po kliknutí na pole. Zatím to vypadá takto: odkaz
juriad
Profil
Přečti si pravidla a naprav svůj inzerát.
Chybí kontakt
Uveď svoji představu o odměně.
Z titulku „Echo po kliknutí.“ nešlo rozpoznat, zda jde o nabídku/poptávku, příště na to nezapomeň.
Alphard
Profil
juriad:
S dovolením přesouvám do Jak něco udělat, přijde mi to spíš jako dotaz než inzerát.

JunekCZ:
Jestli to chcete mít jako inzerát, uveďte kontakt.

Keeehi [#8]:
To vlákno jsem četl až po přesunu. Tohle vlákno jsem přesunul od ledu, kam ho dal jiriad. Možnost vrácení do kategorie Zakázek pro autora stále platí, stačí uvést kontakt.
JunekCZ
Profil
Dobrá, budu to mít tady. Jeden uživatel mi doporučil, ať dám toto téma do inzerátů. Děkuji.
mimochodec
Profil
JunekCZ:
Kód vypíše libovolný text

Co znamená "vypíše"? Má ho zobrazit jako hlášku prohlížeče (alert) nebo ho má vložit do nějakého prvku (div, span, atd)?
JunekCZ
Profil
mimochodec:
Vloží ho funkcí echo do divu.
juriad_
Profil *
Je ti doufám jasné, že echo - konstrukt v PHP zafunguje dříve než se stránka zobrazí. Jedině bys mohl stranku refreshnout, ale tuším, že to není, to co chceš.
Pokud bys chtěl v rámci aktuální stránky někam něco při kliknutí zapsat, tak k tomu slouží JavaScript. V nejjednodušší podobně to může být třeba:
document.getElementById('kam').innerHTML = 'neco';
Keeehi
Profil
Alphard:
Podle Rámečky s a:hover to jasně spadá do Práce a zakázky. To že při zakládání inzerátu v té kategorii nesplnil všechny náležitosti je vě druhá.
IdemeNaHavaj
Profil
JunekCZ:
http://kod.djpw.cz/jjmb
JunekCZ
Profil
Dobře, vše funguje, děkuji. Prosím o lock.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0