| Autor | Zpráva | ||
|---|---|---|---|
| Vaas Profil * |
#1 · Zasláno: 15. 4. 2015, 16:07:27
Zdravim.
Jak pomocí css zajistit, aby se animace obrázku spustila sama od sebe po načtení stránky, nikoliv pomocí hoveru jako nyní? Předem díky. Kód: <div id="box"> <img src="http://www.ireceptar.cz/res/data/241/028834.jpg" class="animation" width=310 height=209"> </div> #box {
position: fixed;
top: 30%;
left: 4%;
width: 310px;
line-height: 0px;
text-align: center;
background-color: transparent;
overflow: visible;
}
.animation {
-webkit-transition: all 200s ease-in-out;
-moz-transition: all 200s ease-in-out;
-o-transition: all 200s ease-in-out;
-ms-transition: all 200s ease-in-out;
transition: all 200s ease-in-out;
}
.animation:hover {
-webkit-transform: rotate(36000deg);
-moz-transform: rotate(36000deg);
-o-transform: rotate(36000deg);
-ms-transform: rotate(36000deg);
transform: rotate(36000deg);
}Ukázka: http://kod.djpw.cz/llmb |
||
| Bubák Profil |
#2 · Zasláno: 15. 4. 2015, 16:37:29
|
||
| Vaas Profil * |
#3 · Zasláno: 16. 4. 2015, 14:57:26
Díky moc.
Ještě jedna věc. Při hoveru nad obrázkem se přehraje zvuk. Když zůstanu cca jednu sekundu nad obrázkem a odjedu myší například dolů, přehraje se zvuk znovu. Jak doupravit skript a přidat do něj podmínku, aby se zvuk přehrál opravdu jen při najetí na obrázek? Kód: http://kod.djpw.cz/ammb Ukázka: http://kod.djpw.cz/ammb- |
||
|
Časová prodleva: 11 let
|
|||
0