Autor Zpráva
majky456
Profil
Dobrý deň,

Mám script kód <script type="text/javascript" src="url"></script> ktorý slúži na reklamu. Kdekoľvek na stránku kliknete, vybehne vám nové okno a tam reklama. Problém je v tom, že automatický vás prehodí do toho nového okna kde sa zobrazí reklama.

Ja by som potreboval poradiť, ako urobiť to že: keď navštevník kdkoľvek klikne na mojej stránke, zobrazi sa mu reklama ale v pozadí. To známena, otvorí samu nové okno, nová karta v prehliadači ale fyzický bude stále na mojej stránke, chcem aby ta nová karta sa otvorila bez toho aby ho tam automatický prehodilo ako aktitnu kartu.

Poradí mi niekto ?

Moderátor juriad: Titulek „script type="text/javascript"“ nevystihoval podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
lionel messi
Profil
majky456:
Metóda window.blur() ti nepomôže?
Keeehi
Profil
majky456:
Prohlížeče nemají moc rádi, když jim někdo kecá do toho jak mají otevírat odkazy. Tudíž bych neočekával, že najdeš univerzální řešení funkční ve všech prohlížečích a na všech systémech.
_es
Profil
Takže chceš vlastne oklamať reklamný systém. Ak by sa reklama takto zobrazovala/nezobrazovala všetkým, aký by asi mala zmysel? Ak ti pripadá tá reklama pre návštevníka otravná, tak máš veľmi jednoduché riešenie - nedať ju na stránku.
Chamurappi
Profil
Reaguji na majkyho456:
Kdekoľvek na stránku kliknete, vybehne vám nové okno a tam reklama.
Což je takový pěkný oblbovák na blokovače popupů v prohlížečích, které fungují tak, že vyhodnocují původ události. Nemůžou nové okno otevřít samovolně, tak zoufale číhají na jakoukoliv akci uživatele…

keď navštevník kdkoľvek klikne na mojej stránke, zobrazi sa mu reklama ale v pozadí
Není v zájmu uživatele, aby se mu bez jeho vědomí hromadila okna na pozadí. Z určitého úhlu pohledu by to šlo vnímat i jako bezpečnostní díru. Pokud najdeš způsob, jak otevřené okno zneviditelnit, velmi pravděpodobně ti ho blokovač popupů zase hned zavře. A já mu za to zatleskám.
Což takhle si najít nějaký méně ubohý reklamní systém?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0