Autor Zpráva
návštěvník
Profil *
Bylo by těžké udělat něco takového nebo existuje nějaký hotový kód který by se dal použít? Přiblížím vám svou představu.

Existují stránky Pearltrees, které fungují tak, že si do prohlížeče nainstalujete plugin. Když se vám líbí nějaká stránka tak si ji přidáte na plochu v Pearltrees. Kdysi to ale vypadalo jinak než dnes. Když si na googlu dáte hledat obrázky pearltees tak brzo budete v obraze co myslím. Je to takový jakoby strom:

nebo jak se tomu říká.

Jde mi o to, že bych chtěl mít uprostřed kolečko s titulkem dole. Kolem toho by měly být kolečka a zjevná souvislost mezi nimi (na obrázku jsou čáry propojující kolečka). Ideální by první úroveň koleček (ty co jsou nejblíže středu) byly rozbalené a ty ostatní skryté. Když kliknu na jedno z těch koleček, například Health Topics, tak se mi rozbalí větev se 4 kolečkami. Když pak kliknu na jedno kolečko v té větvi , třeba HIT - tak se rozbalí další větev a ta už by byla konečná. Jde mi nejen o to to rozbalit, ale označit které kolečko jsem vybral a to si pamatovat (uložit tu volbu do proměnné. Pak když odjedu kurzorem myši pryč tak to za 2 sekundy zmizí, celá větev se zabalí do původní podoby. A pak bych mohl klikat na jiné kolečka a zase označit jinou větev. Mohlo by tak být označeno více koleček.


Něco podobného
https://www.syncfusion.com/content/en-US/products/images
Našel jsem toto:
http://getspringy.com/
Rozhodně zajímavé a něco na čem bych mohl začít. Je tam demo stačí stáhnout
návštěvník
Profil *
Můj kód
http://paste.ofcode.org/39yvTggHHB4r2EsaDdfXxHe
dokázal by to někdo vylepšit?
- aby to zobrazovalo taky ikony
- aby šlo vybrat více uzlů
- aby byl záznam v poli které uzly jsem vybral (nejlépe číselně)
- aby uzly byly schované dokud na ně nekliknu a když na něj kliknu aby se rozbalili jen sousední uzly. A když myš odjede pryč tak aby se to zabalilo zpět do původní polohy.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0