Autor Zpráva
krystof
Profil *
Dobrý den, pomohl by mi někdo s průhledným panelem dělám to poprvé myslím si že to nebude až tak složité proto mi stačí třeba jen odkaz na návod. Hledal jsem, ale průhledný jsem opravdu nenašel a ten přímo potřebuji, nevím absolutně zdali mám udělat prvně obrázek v png jako průhledný nebo jej nastavit v JS. Ještě ho chci napozicovat na "Logo" jak vidíte na obrázku.



Děkuji za každou radu.
Keeehi
Profil
To co jsi ukázal zvládne div, obrázek, text a trocha marginů a paddingů. Žádné pozicování netřeba. Pokud má sedět přidělený nahoře i při scrolování mělo by mu stačit přidat position: fixed;

I když jde poloprůhledná barva vytvořit v CSS, nebo nějaký element zprůhlednit, osobně bych se vydal cestou právě poloprůhledného PNG na pozadí.
Bubák
Profil
krystof:
Z popisu jsem nepocchopil, co vlastně má být průhledné, celý slider asi nechceš průhledný, a zda to chceš zcela průhledné, nebo jen částečné, tedy průsvitné.

Obrázek jsem nepochopil, vidím logo, pod ním 34px bílé a pak šedou, náhodou stejnou, jako má pozadí zdejší diskuse.

Pokud si najdeš slider, který ti vyhovuje, není problém ho upravit, vyměnit barvu na pozadí slideru za PNG obrázek s požadovanou barvou a průsvitností.
krystof
Profil *
Omlouvám se, ne úplně průhledné nýbrž něco jako dívat se přes sluneční brýle.

Ano obrázek je přidaný jen aby bylo jasno kam chci ten slider umístit, chci ho umístit pod ten nápis "Logo", tak aby se vysouval pod ním.

Tak jsem si nějaký vybral s tím že by byl "pozadí.png" jako průhledný obrázek. Teď jestli tam nemám chybu, protože jsem oddělával pozadí vysunutého panelu z šedé a nahradil obrázkem.

<div id="slide">
    <ul>
    <li><a>Vysunout</a>
    <ul>
    <li><a>1</a></li>
    <li><a>2</a></li>
    <li><a>3</a>
    <ul>
    </ul>
    </div>

/*
#slide a {cursor: pointer;}
#slide ul { padding: 3px 4px; height: 25px;}
#slide li {float: left; list-style-type:none; font-weight: bold; font-size: 13px; margin: 0 10px;}
#slide li ul {display: none;}
#slide li:hover ul {display: block; position: absolute; z-index: 10; padding: 12px; margin: 0 -35px;}
#slide li:hover ul li {background-image: url"pozadi.png" float: none; text-align: center; padding: 8px 20px;}
#slide li:hover ul li ul {display: none;}
#slide li:hover ul li:hover ul {display: block; position: absolute; margin: -35px 34px;}
*/
krystof
Profil *
Dodám jen že ten nápis "logo" nechci průhledný jen ten slide co se z něho vysune.




Toto je originální kod, který potřebuju ještě dostat do toho panelu.
                     <a class="navbar-brand" href="#hero">
                            <span class="brandicon icon-grid"></span>
                            <span class="brandname">Logo</span>
                            </a>

A takle nějak by to asi mělo vypadat, jenomže ted nevím jestli se to nahodou nebude hádat.
<a class="navbar-brand" href=" hero">
<span class="brandicon icon-grid"></span>
<div id="slide">
    <ul>
    <li><a span class="brandname">Logo</a>
    <ul>
    <li><a>1</a></li>
    <li><a>2</a></li>
    <li><a>3</a>
    <ul>
    </ul>
    </div>
</a>

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0