Autor Zpráva
sitole
Profil
Ahoj či dobrý den, chci si na své stránky vložit komentovací box třetích stran od služby Disqus.
Podařilo se ho vložit do stránky pomocí Universal Code, ale nemohu nastavit češtinu (Nikde jsem nenašel nastavení)
Můj kod, který vkládám na své stránky.

<div id="disqus_thread"></div>
<script type="text/javascript">
    /* * * CONFIGURATION VARIABLES * * */
    var disqus_shortname = 'sitole';
    
    /* * * DON'T EDIT BELOW THIS LINE * * */
    (function() {
        var dsq = document.createElement('script'); dsq.type = 'text/javascript'; dsq.async = true;
        dsq.src = '//' + disqus_shortname + '.disqus.com/embed.js';
        (document.getElementsByTagName('head')[0] || document.getElementsByTagName('body')[0]).appendChild(dsq);
    })();
</script>
<noscript>Please enable JavaScript to view the <a href="https://disqus.com/?ref_noscript" rel="nofollow">comments powered by Disqus.</a></noscript>

<script type="text/javascript">
    /* * * CONFIGURATION VARIABLES * * */
    var disqus_shortname = 'sitole';
    
    /* * * DON'T EDIT BELOW THIS LINE * * */
    (function () {
        var s = document.createElement('script'); s.async = true;
        s.type = 'text/javascript';
        s.src = '//' + disqus_shortname + '.disqus.com/count.js';
        (document.getElementsByTagName('HEAD')[0] || document.getElementsByTagName('BODY')[0]).appendChild(s);
    }());
</script>

Jak tedy postupovat s nastavením? Ohledně této služby jsem naprostý začátečník. Předem děkuji!
Keeehi
Profil
Pokud správně vidím v manuálu, tak se to bude dělat v nastavení u nich na serveru a ne pomocí kódu vloženého k tobě na stránky.
sitole
Profil
Keeehi:
Děkuji kouknu se.. neznáte například cz článek o tomto problému? :) (Podrobný)
Keeehi
Profil
Ne, žádný český článek neznám. Abych pravdu řekl, tak Disqus neznám. Vím o co jde ale nikdy jsem s tím nepracoval. Veškeré své znalosti jsem založil na help.disqus.com/customer/portal/articles/466219-translating-disqus Tím chci hlavně říct, že pokud to s vytvářením webů myslíš alespoň trochu vážně tak by ses měl naučit anglicky alespoň na úrovni čtení dokumentace. Není to extra těžké. V dokumentacích se používá opravdu jednoduchá angličtina.
sitole
Profil
Keeehi:
Já anglicky umím, ale český článek je český..
PS: Přečetl jsem si celou stránku nic jsem neupravil znovu jsem vložil na web a nejednou jde čeština.
Nejspíše jim +- týden trvalo to přenastavit :D

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0