Autor Zpráva
kaktuscz
Profil
Zdravím,
potřebuji změnit velikost jednoho prvku na webu. Mám PHP soubor a v něm proměnnou {$data.code}, která mi na stránce zobrazí flash hru. Potřebuji tu hru zvětšit, ale nevím, kde mám hledat obsah {$data.code}, jelikož na serveru je přes 100 souborů. Díky
Alphard
Profil
Předpokládám, že tam je nějaký šablonovací systém, který přes tu tečku zjednodušuje přístup k objektu nebo poli. Můžete zkusit hledat proměnnou $data, ale je možné, že se nastavuje např. jako $template->data = ...;.
Bez dalších informací nelze poradit větší zjednodušení než fulltextově hledat data a code. Možná ještě projít v šablonách adresář s komponentami, jestli tam není nějaký interface pro zobrazení flash objektu.
kaktuscz
Profil
A nemůžu nějak nastavit minimální rozměry zobrazování té proměnné {$data.code}? Třeba přes css nebo to nějak napsat do nějakého html tagu.


Každopádně vím, že obsah proměnné je: (z prohlížeče) Ale kdybych toto nahradil proměnnou, tak se mi nebude měnit hra.

<object classid="clsid:166B1BCA-3F9C-11CF-8075-444553540000" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=8,0,22,0" width="650" height="650">
<param name="src" value="/files/games/south%20park%20moto.swf" />
<param name="swStretchStyle" value="fill" />
<embed src="/files/games/south%20park%20moto.swf" width="650" height="650" quality="high" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" type="application/x-shockwave-flash" menu="false">
</embed>
</object>


Prošel jsem všechny soubory a hledal šířku 650 a nakonec našel jen v jednom, kde je právě tento kód, ale při změnění se nic nestalo.
_es
Profil
kaktuscz:
A zmenil si atribúty width a height aj v <object> aj v <embed>? Zmenilo sa to v zdrojovom kóde v prehliadači?

A nemůžu nějak nastavit...
A nemá to, čo používaš, aj nejakú dokumentáciu?
kaktuscz
Profil
Ano, při změnění v prohlížeči se povedlo.


Ten můj naleznutý soubor asi vůbec na to nemá vliv, jelikož když jsem jej smazal, tak vše normálně fungovalo.
Keeehi
Profil
kaktuscz:
Ten můj naleznutý soubor asi vůbec na to nemá vliv, jelikož když jsem jej smazal, tak vše normálně fungovalo.
Nemohla tam zafungovat nějaká keš?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0