Autor Zpráva
gurgen
Profil
Dobrý den,

rád bych se zeptal, jakým způsobem a zdali jde udělat pouze z php, aplikace, která by se "nainstalovala" resp. dala používat jako mobilní aplikace nebo aplikace na PC.

Např. pokud mám na stránkách vyhledávání a pokud bych chtěl totéž mít i v mobilu nebo v PC bez nutnosti přístupu a vstupu na internet lze to nějak vytvořit?
Mám to tvořeno pomocí php.
sitole
Profil
gurgen:
Jistě to jde, ale nejspíše to nebude ta nejlepší volba, protože aby ti PHP šlo musíš si nainstalovat PHP server a tedy uvolnit prostor, který na mobilu není zrovna levná věc. Každopádně budu rád, když nalezneš jednoduché řešení. :)
Radek9
Profil
gurgen:
Podobná věc se tu už jednou řešila. Nicméně si nemyslím, že to půjde dostat na mobily. Musel bys zkompilovat PHP pro ARM procesory. Řešení s JS by na mobilu mohlo fungovat např. na bázi PhoneGapu nebo NativeScriptu. Je jich určitě víc, ale tyhle znám.
gurgen
Profil
aha, jsem si to právě představoval něco jako .exe spustitelný soubor :)
Radek9
Profil
gurgen:
Podíval ses na ty nástroje v odkázaném vlákně?
SirDoxik
Profil
Můžeš vytvořit android/windows/mac aplikaci ve webových jazycích, nikoliv však v PHP. Můžeš použít HTML/CSS/JS. Například Open Source editor Brackets (Mimochodem pro mě nejlepší editor na psaní webů) je také kompletně psaný ve webových jazycích.
Radek9
Profil
SirDoxik:
nikoliv však v PHP
Pro desktop, jak jsem psal, můžeš. xROAL pro to v odkázaném vlákně uvedl dva nástroje.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0