Autor Zpráva
žadatel
Profil *
Ahoj,

protože jsou v dnešní době zásuvné moduly (pluginy) z hlediska použitelnosti na webu zlo, chtěl bych se zeptat, jakým způsobem se dá na stránky vložit video z youtube (např. html 5?), když jsem až doposud používal tento formát, viz níže? Parametry videa chci mít samozřejmě zachovány (jediné, co jsem kdy měnil je pouze řetězec "12345678910"). Děkuji předem.

<object type="application/x-shockwave-flash" style="width:425px; height:344px;" data="http://www.youtube.com/v/12345678910?rel=0&amp;showsearch=0&amp;showinfo=0&amp;fs=1">
<param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/12345678910?rel=0&amp;showsearch=0&amp;showinfo=0&amp;fs=1" /><param name="allowFullScreen" value="true" />
</object>
Taps
Profil
žadatel:
mělo by stačit přidat jen další parametr
http://www.youtube.com/v/12345678910?rel=0&amp;showsearch=0&amp;showinfo=0&amp;fs=1&amp;html5=1
žadatel
Profil *
Díky, vyzkouším. Protože řetězec 12345678910 měním 2x (jednou pod atributem? data a podruhé pod atributem? param name), doplním i 2x html5=1.
Str4wberry
Profil
Doporučil bych vložení pomocí <iframe>. Ten vloží HTML stránku z YouTube, která si potom sama rozhodne, jestli vložit HTML přehrávač nebo Flash v závislosti na podpoře v prohlížečích.

Viz Vložení videa z YouTube
žadatel
Profil *
Str4wberry:
Chápu správně, že Tapsův návrh dělá totéž, tzn. že se zobrazí video, které si potom samo rozhodne, jestli vložit HTML přehrávač nebo Flash v závislosti na podpoře v prohlížečích?
Str4wberry
Profil
Tapsův návrh podle mě nefunguje. Vrací mi Flash i v prohlížečích, kde by s použitím /embed/ místo /v/ byl HTML 5 přehrávač.
žadatel
Profil *
Str4wberry:
Hmm, upřímně řečeno se mi do iframe moc nechce z tohoto důvodu. Michales mi poradil, že <div style="display:none"><endora></div> má být ve stránce, kterou vkládám do iframe - jde toho tudíž nějak docílit u youtube videa?

Nebo ještě lépe, existuje jiné funkční řešení než iframe?
Str4wberry
Profil
Předpokládám, že v odkázaném vlákně není problém přímo v <iframe>, ale ve vkládání reklamy do HTML stránek z vašeho serveru. Do cizích stránek (jako je YT přehrávač) by reklama zasahovat neměla.
žadatel
Profil *
Str4wberry:
Ah tak. Díky za vysvětlení. Vyzkouším a když se něco nezdaří, dovolím si ještě napsat.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0