Autor Zpráva
anonymníí
Profil *
Ahoj,

rád bych poslal svým klientům, kteří mi udělili souhlas s rozesílkou newsletterů, zprávu, kde bych jim mimo představení svého nového produktu rád přidal i (grafické, ne defaultní) FB like tlačítko. Vzhledem k tomu, že preferuji grafickou variantu, byl by to asi jen obyčejný odkaz (pokud to nepůjde, spokojím se samozřejmě s defaultní FB like vzhledem).

Funkce by měla být jasná. Kliknu, dostanu se na FB stránku s daným produktem a stanu se jejím fanouškem. To vše jedním klikem. Možná oklikou přes vlastní web, kde natáhnu AJAXem page ID a provedu request na FB jako kdyby bylo kliknuto na like tlačítko na stránce a následně na FB stránku přesměruji?

A teď otázka. Je to vůbec takto možné, a pokud ano, navedete mě? Hledal jsem, ale dosud jsem byl neúspěšný.

Díky za pomoc.
jzikes
Profil *
Ahoj,
jestli jsem to pochopil, chceš si udělat vlastní tlačítko, které by ti "olajkovalo" stránku? Zkus toto: https://www.youtube.com/watch?v=OC7aFzRlHwA
-j
anonymníí
Profil *
jzikes:
Ten návod samozřejmě nic neřeší - je to jen obyčejný odkaz na FB profil/stránku, který se mylně tváří jako like. Stránku příznakem "To se mi líbí" pochopitelně neoznačí, nedostal k tomu žádný pokyn.

Původní dotaz stále trvá, má někdo nápad, jak toto realizovat?

Díky.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0