Autor Zpráva
pavel.libertas@seznam.cz
Profil *
Dobrý den,

rád bych se zeptal zkušených matadorů, jak mohu najít soubor, který potřebuji upravit. Ve Firebagu v levém okně jsem si našel příslušný řádek který bych potřeboval upravit ale bohužel netuším, kde se v tomto případě zmíněný soubor nachází?
<div class="hikashop_product_main_image_thumb" id="hikashop_image_main_thumb_div" style="height: 520px;">
<div style="height: 520px; text-align: center; clear: both;" class="hikashop_product_main_image">
</div>

Moc předem děkuji za pomoc,

Pavel
Sennin
Profil
Nazdar pavel.libertas@seznam.cz

sa/to/nachádza/v nejakéj/zložke/so súborom s koncovkou/niečo.css ?
alebo
sa/to/nachádza/v nejakéj/zložke/so súborom s koncovkou/niečo.html
alebo
sa/to/nachádza/v nejakéj/zložke/so súborom s koncovkou/niečo.php
Neviem čo konkrétne myslíš či hľadáš class-i alebo hľadáš tie div-i
pavel.libertas@seznam.cz
Profil *
Děkuji za odpověď :-) Jestli jsem to správně pochopil, tak je potřeba prohledat všechny soubory s koncovku css? No to bude fuška :-))) Není nějaká jednodušší cesta?

Moc se omluvám za neznalost ale učím se :-))


připojil bych obrázek ale nevím když mám web odpojený, jestli se ukáže


Ještě bych měl jeden dotázek, já trouba jsem dal do jména emailovou adresu a to není moc dobré :-)))

Dá se to někde změnit? Nikde jsem nenašel editaci svého prifilu :-(
Keeehi
Profil
pavel.libertas@seznam.cz:
připojil bych obrázek ale nevím když mám web odpojený, jestli se ukáže
Obrázek můžeš nahrát třeba na img.djpw.cz

Nikde jsem nenašel editaci svého prifilu :-(
Možnost změnit přezdívku mají jen moderátoři.
pavel.libertas@seznam.cz
Profil *
super, tak to hned zkouším
Sennin
Profil
pavel.libertas@seznam.cz:
Jestli jsem to správně pochopil, tak je potřeba prohledat všechny soubory s koncovku css?
Neviem čo presne hľadáte či hľadáte class-i alebo div-i

Moc se omluvám za neznalost ale učím se :-))
V pohode :D

Ještě bych měl jeden dotázek, já trouba jsem dal do jména emailovou adresu a to není moc dobré :-)))
Jedine sa asi znova registrovať :D


pavel.libertas@seznam.cz:
Takže hľadáte id-čko?
No to je buď v súbore s koncovkou .css alebo aj v súbore s koncovkou .js
lionel messi
Profil
pavel.libertas@seznam.cz:
Prosím o odkaz na živú ukážku.

Ještě bych měl jeden dotázek, já trouba jsem dal do jména emailovou adresu a to není moc dobré :-)))
>
Dá se to někde změnit? Nikde jsem nenašel editaci svého prifilu :-(

Prifil skutočne nie je možné editovať, profil áno (v hornom menu odkaz Můj profil a tlačidlo Upravit profil), ale túto možnosť majú k dispozícii iba registrovaní používatelia, nemôžu však svojvoľne zmeniť meno. Ak vám zverejnenie e-mailu skutočne nedá spať a namiesto toho chodíte vyjedať chladničku, skúste založiť vlákno v sekcii O této diskusi, kde požiadate miestnych moderátorov, budete však musieť uviesť dobrý dôvod na zmenu (nejde o taký triviálny proces, ako by sa mohlo zdať). Už vopred preto počítajte so zamietavým stanoviskom. Efektívnejšie by mohlo byť požiadať Google o stiahnutie osobných údajov a nabudúce sa riadiť heslom dvakrát meraj a raz rež.
pavel.libertas@seznam.cz
Profil *
jedná se mi o změnu velikosti této části " style="height:520px " na menší velikost, třeba 300px

normálně firebuf ukáže v pravém okně cestu k souboru (viz šipka B) ale tentokráte je to bez cesty
Sennin
Profil
lionel messi:
pavel.libertas@seznam.cz:
Prosím o odkaz na živú ukážku.
Taktiež sa pripájam :D lebo takto som slepý ......
pavel.libertas@seznam.cz
Profil *
lionel messi:
Ajajaj, to jsem tomu dal, no vyzkouším vaší radu. Ale jinak ta lednička není pro začátek špatný nápad .-)))


Sennin:
Stránky jsou zatím odpojené ale když budete mít chviličku tak je pustím do provozu
Tomáš123
Profil
pavel.libertas@seznam.cz:
Cesta ku súboru by sa mala ukázať keď nájdeš myšou na tú informáciu o riadku v pravom dolnom rohu bloku.

jedná se mi o změnu velikosti této části " style="height:520px " na menší velikost, třeba 300px
Toto je inline zápis, ktorý je definovaný priamo v HTML. Ide prebiť iba !importantom, čo nie je najlepšia cesta (v odkaze si musíš manuálne odrolovať na !important), bohužiaľ ale niekedy jediná.

Ďalší dôvod, pre zmenu nicku by mohol byť fakt, že mi vyteká zo stĺpca. Myslím, že ti moderátori vyhovejú. Založ si vlákno v kategórii O této diskusi, slušne požiadaj a uveď niekoľko dôvodov (nezabudni na ten môj :-)).
pavel.libertas@seznam.cz
Profil *
Tak jsem tam nasal no a uvidíme :-)))

No a s tou úpravou se asi budu muset obrátit na tvůrce šablony a případně na podporu Hikashopu, mám to placené tak myslím že by neměl být problém s radou :-)
Chamurappi
Profil
Reaguji na pavla.libertase:
Dovolím si podotknout, že čím víc příspěvků napíšeš podepsaných svojí mailovou adresou, tím složitější bude ji odtud smazat. Doporučuji ti tedy začít tím, že u dalších příspěvků vyplníš kolonku jméno jinak. Moc nechápu, proč jsi to neudělal hned, jak sis uvědomil, že ti to vadí.
Jsem ochotný ti u těch šesti příspěvků přepsat autora na něco jiného… nic víc, příspěvky ostatních upravovat nebudu.

ale když budete mít chviličku tak je pustím do provozu
Nemusíš psát, že máme čekat, prostě napiš, až něco budeš mít.
Tomáš123
Profil
pavel.libertas@seznam.cz:
Keď Chamurappimu stihneš do 24 hodín od napísania môjho príspevku dodať želaný nick a ja si všimnem kde (ak to bude niekde na diskusii), zmením si svoju reakciu. Možno to stihnú aj ostatní.


Chamurappi:
Napísal by som mu to isté keby som si všimol, že má hviezdičku pri mene.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0