Autor Zpráva
miropiro
Profil
Tak jsem tu opět se svým webem, který vyvíjím. Teď asi přicházím s dotazem na téma, které už někdy určitě někteří z vás řešili. Mám tedy stránku http://www.fermentor.net/unified/ (zatím jen jako podadresu). Pokud pracuji s maximalizovaným oknem, je situace následující:Pokud okno zmenším, nastane toto:Co s tím? Jaké zadat parametry pro to menu?
sitole
Profil
miropiro:
Jednoho krásného a jak jsem z webů o počasí zjístil slunečného dne napsal jeden chtrý klučina článek o responzivním menu.
miropiro
Profil
sitole: Tak to jsem si moc nepomohl. Postupoval jsem dle té živé ukázky (asi poněkud zbrkle) a výsledkem je to, že ze stránky (například této http://www.fermentor.net/unified/) zmizel bílý panel s navigací a menu překrývá úvodní obrázek... Navíc navigační menu nevypadá zrovna nejlépe - objevuje se mi čtvereček s modrým pozadím vlevo, ale nefunguje. Jen uprostřed je menu, ale není zcela ideální...Navíc netuším, od jaké velikosti nastavit to zmenšování. Pracuji na notebook s velkou obrazovkou, ale nevím, jak to dopadne v případě menších obrazovek...
miropiro
Profil
sitole: Tak nakonec jsem zjistil, že už tam vlastně vložené menu je, takže jsem odstranil ten "hokus pokus"...Přesto díky za radu :)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0