Autor Zpráva
Monkeys
Profil *
Ako riesite naposledy prezeraný tovar, alebo oblubeny tovar?
Je mi jasne ze to ulozim do Cookies ale ulozim si co? ID produktov? Chcel by som ukladat aj cas pridania, a neake hodnotenia.

vdaka
M.
tiso
Profil
Monkeys: „Chcel by som ukladat aj cas pridania, a neake hodnotenia.
To záleží ako moc dôležité sú tie údaje pre teba. Ak sú dôležité, tak ich ukladaj do databázy.
Tomáš123
Profil
Monkeys:
Je mi jasne ze to ulozim do Cookies ale ulozim si co?
Ak sa užívateľ spolieha na to, že si u teba uložil nejaký tovar do obľúbených položiek, nemal by si to spájať s Cookies. Čo ak sa prihlási z iného počítača? Radšej databázu a ID užívateľa, ID produktu... Máš väčšiu voľnosť aj s časmi a hodnoteniami.
Monkeys
Profil *
Ak sa užívateľ spolieha na to, že si u teba uložil nejaký tovar do obľúbených položiek, nemal by si to spájať s Cookies. Čo ak sa prihlási z iného počítača? Radšej databázu a ID užívateľa, ID produktu... Máš väčšiu voľnosť aj s časmi a hodnoteniami.

to je pravda ale ak by som to ukladal do DB tak by to muselo byt len pre registrovanych uzivatelov.
Ja to chcem riesit aj pre neregistrovanych este pred tym ako sa nekto zaregistruje, aby hned nebol odradeny tym ze sa musi niekde registrovat koli oblubenym polozkam.

tiso:
To záleží ako moc dôležité sú tie údaje pre teba. Ak sú dôležité, tak ich ukladaj do databázy.

Cisto informacne, pre zákazníka. Pre mna su dolezite objednavky :)

M.
lionel messi
Profil
Monkeys:
to je pravda ale ak by som to ukladal do DB tak by to muselo byt len pre registrovanych uzivatelov.
Ja to chcem riesit aj pre neregistrovanych este pred tym ako sa nekto zaregistruje, aby hned nebol odradeny tym ze sa musi niekde registrovat koli oblubenym polozkam.

Jasný prípad na použitie cookies.

Je mi jasne ze to ulozim do Cookies ale ulozim si co? ID produktov? Chcel by som ukladat aj cas pridania, a neake hodnotenia.

Uložíš si to, čo potrebuješ, môžeš pokojne aj viacero informácií.
Keeehi
Profil
lionel messi:
Ja to chcem riesit aj pre neregistrovanych este pred tym ako sa nekto zaregistruje, aby hned nebol odradeny tym ze sa musi niekde registrovat koli oblubenym polozkam.
Můžeš taky pracovat v duálním režimu, pro nepřihlášené cookies, pro přihlášené DB. Samozřejmě je pak potřeba to při registraci a přihlášení synchronizovat.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0