Autor Zpráva
miropiro
Profil
Dobrý den, tak jsem si řekl, že zkusím novou stránku pro firmu vytvořit nanovo. Začátek jde dobře, vzhled se chytnul dobře, zjednodušil jsem struktruru stránky, jenže ne a ne dospět k požadovanému vzhledu menu s roletkami. Takže tohle http://www.fermentor.net/newdesign/web/ je původní verze, která se pokazila, tu už nechci. Tohle je stránka http://www.fermentor.net/unified/, kterou už také tolik nechci (respektive nechce firma), ale líbí se mi vzhled menu, že po najetí myší v menu nahoře se text lehce "zastínuje" a zčervená. Problém je v tom, že v případě nové verze stránky http://www.fermentor.net/third-trial/ jsem nepřišel na to, jak tuto vlastnost nastavit...kde tedy správně nachystat kód v samotném kódu pro menu a css stylech? Předem děkuji za rady.
juriad
Profil
Je to v souboru www.fermentor.net/unified/css/transitions.css
miropiro
Profil
juriad: Fajn, to bych měl, nahrál jsem tento soubor do příslušného adresáře a začal na něj odkazovat ze souboru main.css...ovšem problém se pořád nevyřešil...
juriad
Profil
Samozřejmě, cos čekal? Vždyť to jen definuje, jaká vlastnost se má animovat, neříká to nic o tom, jaký je počáteční a koncový stav animace. Transition funguje mezi základním a hover stavem. Musíš tedy definovat, jak to má vypadat při najetí myší. To je dáno na té unified stránce pravidlem pro #navi ul li a:hover ve web-style.css na řádku 364.
miropiro
Profil
Teď jsem se vrátil k původnímu kódu, který jsem použil v případě varianty http://www.fermentor.net/newdesign/web/ - ta se mi docela líbí, ale zápolím s tím, že menu je ukázané kompletně a navíc nemění ty barvy, jak bych potřeboval. Tož co s tím?


juriad: No tak už se k tomu pomalu dostávám. Při najetí myší text zčervená, ale není vidět menu pod tím (roletka) a navíc ta pozice menu je divná...
miropiro
Profil
Tak teď už jsem asi v koncích. Zkusil jsem nahrát znovu css soubory, které byly k templatu přidány. Evidentně se nepočítá s tím, že by někdo chtěl u tohoto templatu https://w3layouts.com/creation-flat-industrial-bootstrap-responsive-web-template/ vysouvací menu. Nebo se pletu? V každém případě, začínám přidávat i některé parametry, které používám na stránce http://www.rhone-web.ch/lambda/, ovšem s menu se nic neděje...tak kde je tedy problém?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0