Autor Zpráva
trampino
Profil *
Mám následující script pro upload souborů na server přes http

$soubor = $_POST["stahni"];
  move_uploaded_file($_FILES['stahni']['tmp_name'],$_FILES['stahni']['name']); 
// Překopírujeme soubor do zadaného umístění
  echo "Původní název souboru: ".$_FILES['stahni']['name']."<br>";
  echo "Velikost souboru: ".$_FILES['stahni']['size']."<br>";
.

Na serveru mám několik php souborů. Všechny mají práva 755. Všechny mám zároveň uložené na počítači a edituji je pomocí PSPadu. Když použiju svůj script pro upload souborů na server, tak soubor který vyberu na disku se normálně nahraje na server. Kromě jednoho. :-(
Nevím co jsem s tím souborem udělal, ale při pokusu ho tím scriptem nahrát na server se oprohlížeč chvíli snaží a pak hodí chybu že spojení se serverem bylo přerušeno v průběhu načítání stránky. Zkusil jsem i to, že jsem přes notepad vykopíroval obsah toho souboru do nového, prázdného texťáku, ten jsem si uložil (jednou v ANSI a jednou v UTF-8) pod úplně jiným jménem a pokusil se ho tím mým scriptem uploadnout na server. Výsledek byl ale stejný. Když ten soubor zazipuju, tak ten zip se bez problémů uploadne. Problém je tedy zřejmě v obsahu toho souboru co chci uploadnout. Přijde mi to ale divné. Protože ikdyby tam třeba byla chyba v php kódu, tak to by přece nemělo mít žádný vliv v situaci, kdy ten soubor uploaduju na server.
Předem dík za případné rady.
jefitto44
Profil
A čo to je za súbor?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0