Autor Zpráva
Tomy
Profil
Ahoj, potřebuju se zeptat jestli bymi někdo poradil jak mám udělat fotogalerii. Potřebuju aby jako první složka(nejlépe obrázek) s rokem třeba 2015 byl zároveň odkaz na podsložky. Četl jsem něco o usemap, nebo tak něco, ale nevím jetli je to to pravé. Píšu to v HTML + CSS. Díky moc :)

EDIT: Ještě jedna taková věc. Bylo by super kdyby se to otevíralo jakoby na sebe,aby se nemusela načítat zase celá stránka ale jenom ta "aktivní" část. Má někdo odkaz na nějakou stránku, nebo rovnou kód, podle kterého bych to mohl udělat? Děkuju :)
mimochodec
Profil
V html / css neuděláš nic, co by se nějak samo aktualizovalo. Na to bys potřeboval php.
Tomy
Profil
mimochodec:
Nejde to zakombinovat jenom do této části?
mimochodec
Profil
Tomy:
Nevím, jestli máš jasno v pojmech a možnostech. Jestli potřebuješ v rámci webu mít jednu jakkoliv "chytrou" stránku, která má dělat cokoliv víc než zobrazit, cos do ní napsal, musíš v ní použít nějaký serverový jazyk, což v podstatě znamená php. Ostatní stránky můžeš mít html, ale načtení podsložek v html udělat nelze.
Tomy
Profil
mimochodec:
Jo už to chápu. Nemáš nějakou stránku kde je to nějak srozumitelně popsané? Jak teď tak přemýšlím, tak ta galerie by byla ale celkem blbost to psát každou složku do jednoho souboru, to by zabralo hodně času a hlavně by těch souborů bylo strašně moc.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0