Autor Zpráva
jančaaaaa
Profil *
Nevíte někdo prosím jak předělat klávesnici abych nemusela stále mačkat Ctrl + c nebo Ctrl + v ? Aby se třeba pro kopírování mačkalo jen F1 a pro vložení F2.
juriad
Profil
A chceš aby se to týkalo všech programů v počítači, nebo celého prohlížeče, nebo jen jedné stránky v prohlížeči?
Každé se řeší úplně jinak.
jančaaaaa
Profil *
No já potřebuji hlavně kopírovat a vkládat v poznámkovém bloku a pak v celém prohlížeči. Klidně ať se to týká celého PC to je jedno. Mám Windows 10
jančaaaaa
Profil *
Kdyby to šlo změnit pro celej počítač aby to fungovalo v každém programu tak by to bylo SUPER !!!!
Chamurappi
Profil
Reaguji na jančuuuuu:
Kategorie Jak něco udělat na diskusním fóru o webdesignu slouží pro dotazy z oblasti webdesignu. Tvůj problém je zcela mimo obor…

Nevím o tom, že by šly tyto zkratky ve Windowsu globálně změnit. Existují programy, kterými jdou vyrábět makra a zautomatizovat určitou činnost.
Pokud trpíš nějakým tělesným postižením (což mi přijde jako jediný rozumný důvod pro změnu zkratek), tak v ovládacím panelu Usnadnění jde nastavit nějaká ta funkce jedním prstem, která usnadňuje stisk klávesových zkratek.

Jo a ještě mě napadá, že kromě Ctrl+C a Ctrl+V jde (prakticky všude) používat i Ctrl+Insert a Shift+Insert.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0